FB pixel TP pixel
The Warrior's Brother
The Warrior's Brother

Bratrstvo bojovníků

The Warrior's Brother
Francie | 2002 | Historické filmy | Zločin | 115 minut

Žádné zákony, žádní strážci práva. Kruté 13. století, ve kterém platí jen zákon silnějšího. Tu dobu znáte z filmů Jméno růže nebo Statečné srdce. Po kraji krouží bandy loupeživých zabijáků. Arnauld je už nelítostným osudem unavený a stále více rezignuje na ochranu svého majetku a rodiny... jeho žena...

Žádné zákony, žádní strážci práva. Kruté 13. století, ve kterém platí jen zákon silnějšího. Tu dobu znáte z filmů Jméno růže nebo Statečné srdce. Po kraji krouží bandy loupeživých zabijáků. Arnauld je už nelítostným osudem unavený a stále více rezignuje na ochranu svého majetku a rodiny... jeho žena se ale nevzdává a rozhodne se požádat o pomoc Arnaudova bratra Thomase, protřelého žoldnéře. Také on začne uplatňovat právo silnějšího.

IMDb  60 % CSFD  52 %

Bratrstvo bojovníků online

Sledovat Bratrstvo bojovníků online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bratrstvo bojovníků online, zda je ke stažení a zda má Bratrstvo bojovníků dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 2. 1. 2022
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bratrstvo bojovníků obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Bratrstvo bojovníků, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Bratrstvo bojovníků postavy.

Bratrstvo bojovníků recenze a hodnocení

Ve filmu Bratrstvo bojovníků hrají Vincent Lindon, Guillaume Canet, Mélanie Doutey, François Berléand, Brunelle Lemonnier, Frédéric Lacave, Thierry Perkins-Lyautey.

Film Bratrstvo bojovníků režíruje Pierre Jolivet.

Film Bratrstvo bojovníků má 115 minut.

Film Bratrstvo bojovníků můžete vidět na Netflix.

Film Bratrstvo bojovníků je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.