FB pixel TP pixel
BUĎ CHLAP!
BUĎ CHLAP!

Buď chlap!

BUĎ CHLAP!
Česko | 2023 | Komedie | Romantická komedie

Pavlovi (Jakub Prachař) sice táhne na čtyřicet, ale stále ještě úplně nedospěl. Bydlí s mámou a chybí mu odvaha dělat v životě to, co by ho skutečně naplňovalo. Tu získá až ve chvíli, kdy potká svou dětskou lásku Terezu (Tereza Ramba) a prožije s ní dobrodružnou noc. Tereza však není připravena opus...

Pavlovi (Jakub Prachař) sice táhne na čtyřicet, ale stále ještě úplně nedospěl. Bydlí s mámou a chybí mu odvaha dělat v životě to, co by ho skutečně naplňovalo. Tu získá až ve chvíli, kdy potká svou dětskou lásku Terezu (Tereza Ramba) a prožije s ní dobrodružnou noc. Tereza však není připravena opustit svůj dosavadní život pro někoho, kdo podle ní není opravdový chlap. Pavel se tedy rozhodne se přesně takovým chlapem stát. Přihlásí se na výcvikový tábor v Tatrách vedený Weisnerem (Ondřej Sokol), který vyučuje vše od sekání dříví po svádění žen. Podaří se Pavlovi překonat sama sebe a stát se chlapem, po kterém Tereza touží?

Hrají: Jakub Prachař, Tereza Ramba, Ondřej Sokol, Filip Novák, Nico Klimek, Sabina Remundová, Ester Geislerová, Ondřej Veselý, Ivana Chýlková, Igor Bareš, Naďa Konvalinková

Režie: Michal Samir

IMDb  52 % Kinobox  55 %

Buď chlap! online

Sledovat Buď chlap! online můžeš na iTunes, O2TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Buď chlap! online, zda je ke stažení a zda má Buď chlap! dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 23. 9. 2023
Předplatné za 159 Kč
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 24. 8. 2023
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 229 Kč nebo 299 Kč (HD)
O2TV
O2TV
HD kvalita | od 24. 9. 2023
Půjčení (HD) za 59 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Buď chlap! novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Buď chlap!, které najdeš na našem webu.

Netflix pláče. Nové české komedie jsou exkluzivně u konkurence
Netflix pláče. Nové české komedie jsou exkluzivně u konkurence
13.10.2023 16:10:00 | Filmové novinky

Každý rok se v Česku podívá do kin více než padesátka tuzemských titulů a často se jedná o nejúspěšnější snímky roku. Není divu, že je i na streamovacích platformách o české filmy obrovský zájem a získat je pro svou doménu exkluzivně je opravdu kumšt. Dříve si české filmy často uzmul Netflix, ten už má ale vydatnou konkurenci v podobě služby Voyo.

10 největších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
10 největších novinek (nejen) na Netflixu, které musíte vidět o víkendu
25.08.2023 12:00:00 | Tipy na film

Jestli jste si po vydatných vedrech mysleli, že se blíží konec světa, pak máte pravdu. Na Netflix se totiž vrací povedený Ragnarök a konkurence tasí velkolepý návrat rytířů Jedi. Navíc už zase útočí mimozemšťani a nová česká komedie vás naučí, jak být konečně pořádným chlapem.

Buď chlap! zajímavosti

Tržby v českých kinech
31 824 254 Kč
Návštěvnost v českých kinech
251 769 diváků

Buď chlap! recenze a hodnocení

Lenka Vosyková
Lenka Vosyková
24.03.2023

Film Buď chlap! se snaží být romanticko-dobrodružnou komedií pro celou rodinu. Respektive čím více lidí do kina přijde, tím lépe. Hvězdné herecké obsazení už samo o sobě slibuje dobrou podívanou a stejně tak vizuálně líbivé záběry divočiny ve Vysokých Tatrách. Bohužel se tak nějak zapomnělo na to, ž......   Celá recenze

 60 %

Ve filmu Buď chlap! hrají Jakub Prachař, Tereza Ramba, Ondřej Sokol, Filip Novák, Nico Klimek, Sabina Remundová, Ester Geislerová, Ondřej Veselý, Ivana Chýlková, Igor Bareš, Naďa Konvalinková.

Film Buď chlap! režíruje Michal Samir.

Film Buď chlap! vidělo v českých kinech 251 769 diváků.

Film Buď chlap! můžete vidět na iTunes, O2TV, Voyo.

Film Buď chlap! je online na iTunes, O2TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.