FB pixel TP pixel
Bunny and the Bull

Bunny a býk

Bunny and the Bull
Velká Británie | 2009 | Romantické filmy | Road Trip | 101 minut

Černohumorná roadmovie od tvůrců kultovního britského seriálu Mighty Boosh. Stephen ve svém bytě, ze kterého nikdy nevychází, vzpomíná na cestu přes celou Evropu, kterou podnikl před lety se svým kamarádem Bunnym. Stephen vzpomíná a jeho byt se proměňuje v kulisy cesty, na kterou by nejradši zapomně...

Černohumorná roadmovie od tvůrců kultovního britského seriálu Mighty Boosh. Stephen ve svém bytě, ze kterého nikdy nevychází, vzpomíná na cestu přes celou Evropu, kterou podnikl před lety se svým kamarádem Bunnym. Stephen vzpomíná a jeho byt se proměňuje v kulisy cesty, na kterou by nejradši zapomněl. Krajinou vzniklou z fotek a suvenýrů se znovu vydá z industriálního polského Slezska až do španělské Andalusie za osudovým býkem. Po cestě potkává spolu s Bunnym podivného průvodce po Polském národním obuvnickém muzeu, Eloisu, která osudově vstoupí do jejich milostných životů, vycpaného medvěda, milovníka psů bez domova či bývalého toreadora Javiera.

Hrají: Edward Hogg, Verónica Echegui, Julian Barratt, Simon Farnaby, Noel Fielding

Režie: Paul King

IMDb  67 % Kinobox  64 %

Bunny a býk online

Sledovat Bunny a býk online můžeš na Canal Plus, Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bunny a býk online, zda je ke stažení a zda má Bunny a býk dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 1. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bunny a býk recenze a hodnocení

Ve filmu Bunny a býk hrají Edward Hogg, Verónica Echegui, Julian Barratt, Simon Farnaby, Noel Fielding.

Film Bunny a býk režíruje Paul King.

Film Bunny a býk má 101 minut.

Film Bunny a býk můžete vidět na Canal Plus, Filmbox+.

Film Bunny a býk je online na Canal Plus, Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.