FB pixel TP pixel
Friendship!

Vždy připraven!

Friendship!
Německo | 2010 | Komedie | Road Trip | 110 minut

Dvojice naivních mladíků z východního Německa se po pádu berlínské zdi vydává na jízdu napříč Amerikou. Když se konečně otevře možnost vycestovat do ciziny, vypraví se tihle podnikaví nadšenci do San Franciska, kam před deseti lety údajně utekl otec jednoho z nich. Naneštěstí jim však peníze stačí j...

Dvojice naivních mladíků z východního Německa se po pádu berlínské zdi vydává na jízdu napříč Amerikou. Když se konečně otevře možnost vycestovat do ciziny, vypraví se tihle podnikaví nadšenci do San Franciska, kam před deseti lety údajně utekl otec jednoho z nich. Naneštěstí jim však peníze stačí jen na letenku do New Yorku a poté, co u pasové kontroly hrdě prohlásí, že nejsou nacisti, ale komunisti (Vždy připraven! zdraví po soudružsku), jsou navíc podrobeni důkladné osobní prohlídce. A co hůř, brzy zjistí, že se za svých 55 dolarů dostanou nejdál tak do New Jersey. Nezbývá tedy než jet stopem - pro začátek s vyšinutým Darrylem do jeho rodného městečka v Tennessee. Jejich angličtina je dost bídná a ponětí o amerických reáliích ještě mizernější, přesto scénář zdaleka nespoléhá na jazyková a kulturní nedorozumění jako na jediný zdroj humoru.

IMDb  65 %

Vždy připraven! online

Sledovat Vždy připraven! online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vždy připraven! online, zda je ke stažení a zda má Vždy připraven! dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 4. 2020
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Nezobrazuje se vám titul na Netflixu? Přepněte si na anglický profil.

Vždy připraven! obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vždy připraven!, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vždy připraven! postavy.

Vždy připraven! novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Vždy připraven!, které najdeš na našem webu.

32 nejlepších filmů, které jsou od dubna dostupné na Netflixu
32 nejlepších filmů, které jsou od dubna dostupné na Netflixu
06.05.2020 | Tipy na film

Jen za měsíc duben přidal Netflix do katalogu okolo 120 filmů. Protože je ale kvalita kolísavá, rozhodli jsme se, že celou dubnovou nabídku prozkoumáme a vybereme pro vás to opravdu nejlepší, co dubnová nabídka přinesla. Vynecháváme tedy desítky indických filmů, kterými Netflix opravdu nešetří.

21 filmů, které jsou od 1. dubna nově dostupné na Netflixu
21 filmů, které jsou od 1. dubna nově dostupné na Netflixu
08.04.2020 12:00:00 | Tipy na film

S koncem jednoho měsíce a nástupem nového Netflix vždy přidává velkou spoustu katalogových filmů, jejichž licence nově pořídil či obnovil. Pojďme se tedy podívat na nové kousky, které dorazily na streamovací službu začátkem dubna.

Vždy připraven! recenze a hodnocení

Ve filmu Vždy připraven! hrají Matthias Schweighöfer, Friedrich Mücke, Alicja Bachleda-Curuś, Chris Browning, Kimberly J. Brown, Dwayne Adway, Kirsten Block.

Film Vždy připraven! režíruje Markus Goller.

Film Vždy připraven! má 110 minut.

Film Vždy připraven! můžete vidět na Netflix.

Film Vždy připraven! je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.