FB pixel TP pixel
Byl jednou jeden polda
Byl jednou jeden polda

Byl jednou jeden polda

Byl jednou jeden polda
Česko | 1995 | Byl jednou jeden polda | Komedie | Krimi komedie

Film, v jehož úvodu nastupují do výuky frekventanti střední policejní školy, je bláznivou komedií, která je spíš sledem ztřeštěných epizod a vtípků než uceleným příběhem. Dohromady je spojuje jednoduchá zápletka, kdy velitel policejní školy major Maisner pátrá mezi svými nováčky po údajném špiónovi ...

Film, v jehož úvodu nastupují do výuky frekventanti střední policejní školy, je bláznivou komedií, která je spíš sledem ztřeštěných epizod a vtípků než uceleným příběhem. Dohromady je spojuje jednoduchá zápletka, kdy velitel policejní školy major Maisner pátrá mezi svými nováčky po údajném špiónovi FBI a dostává se po nepříliš jemném kanadském žertíku do sporu se svým podřízeným, do sporu, který končí nefalšovaným přepadením banky.

IMDb  46 %

Byl jednou jeden polda online

Sledovat Byl jednou jeden polda online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Byl jednou jeden polda online, zda je ke stažení a zda má Byl jednou jeden polda dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 11. 3. 2021
Předplatné za 159 Kč

Byl jednou jeden polda obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Byl jednou jeden polda, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Byl jednou jeden polda postavy.

Byl jednou jeden polda zajímavosti

Tržby v českých kinech
4 673 390 Kč
Návštěvnost v českých kinech
175 205 diváků

Byl jednou jeden polda recenze a hodnocení

Ve filmu Byl jednou jeden polda hrají Ladislav Potměšil, Miroslav Moravec, Rudolf Hrušínský ml., Simona Krainová, Jana Synková, Petra Martincová, Jaroslav Sypal.

Film Byl jednou jeden polda režíruje Jaroslav Soukup.

Film Byl jednou jeden polda vidělo v českých kinech 175 205 diváků.

Film Byl jednou jeden polda můžete vidět na Voyo.

Film Byl jednou jeden polda je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.