FB pixel TP pixel
Byl jednou jeden polda II - Major Maisner opět zasahuje!
Byl jednou jeden polda II - Major Maisner opět zasahuje!

Byl jednou jeden polda II - Major Maisner opět zasahuje!

Byl jednou jeden polda II - Major Maisner opět zasahuje!
Česko | 1997 | Byl jednou jeden polda | Komedie | Rodinné

Vše začíná na pražském letišti, kam američtí agenti dopravili v želízcích majora Maisnera vyhoštěného ze Spojených států. Vrací se do svého působiště, Střední policejní školy, a to přesto, že byl za svůj \výkon\ degradován na poručíka a jeho funkci velitele školy převzal čerstvě povýšený kapitán Hru...

Vše začíná na pražském letišti, kam američtí agenti dopravili v želízcích majora Maisnera vyhoštěného ze Spojených států. Vrací se do svého působiště, Střední policejní školy, a to přesto, že byl za svůj \výkon\ degradován na poručíka a jeho funkci velitele školy převzal čerstvě povýšený kapitán Hrubec. Maisner se ve škole shledá s bývalými studenty, kteří tu teď vyučují. Všichni jej vítají s nadšením a všichni od něj dostanou nějaký dárek. Zatímco psycholožka Kudláková, kterou přitahují velitelské typy, ztratila o degradovaného Maisnera zájem a vášnivě teď miluje Hrubce, pozornost na něj zaměří Boženka Vinklářová, která se rozešla s cikánem Štefanem a učí teď na škole daktyloskopii. Maisner vypráví, jak v Americe skočil z mrakodrapu, aby se ubránil návrhům Simony Ptáčkové.

IMDb  29 % CSFD  29 %

Byl jednou jeden polda II - Major Maisner opět zasahuje! online

Sledovat Byl jednou jeden polda II - Major Maisner opět zasahuje! online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Byl jednou jeden polda II - Major Maisner opět zasahuje! online, zda je ke stažení a zda má Byl jednou jeden polda II - Major Maisner opět zasahuje! dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 11. 3. 2021
Předplatné za 159 Kč

Byl jednou jeden polda II - Major Maisner opět zasahuje! obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Byl jednou jeden polda II - Major Maisner opět zasahuje!, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Byl jednou jeden polda II - Major Maisner opět zasahuje! postavy.

Byl jednou jeden polda II - Major Maisner opět zasahuje! zajímavosti

Tržby v českých kinech
8 670 364 Kč
Návštěvnost v českých kinech
255 864 diváků

Byl jednou jeden polda II - Major Maisner opět zasahuje! recenze a hodnocení

Tvůj názor na Byl jednou jeden polda II - Major Maisner opět zasahuje!?