FB pixel TP pixel
Carmen
Carmen

Carmen

Carmen
Česko | 2013 | Hudební filmy | Muzikály

Muzikálová Carmen je hvězdou cirkusu, který přijíždí do přímořského španělského města zrovna v době zásnub starostovy dcery Kataríny s policistou Josém Riverou. Oba jsou charakterově čistí až naivní, což se rozhodně nedá říci o mafiánském starostovi Mendozovi a jeho hlavním pomocníkovi, policejním ...

Muzikálová Carmen je hvězdou cirkusu, který přijíždí do přímořského španělského města zrovna v době zásnub starostovy dcery Kataríny s policistou Josém Riverou. Oba jsou charakterově čistí až naivní, což se rozhodně nedá říci o mafiánském starostovi Mendozovi a jeho hlavním pomocníkovi, policejním kapitánu Zunigovi. José je přeci jen nedočkavý a rád by lásku snoubenců posunul z platonické úrovně dál, ale zbožná Katarína je pevně a neoblomně rozhodnutá počkat až na svatební noc a nezvyklá ji ani Josého naléhání ani pragmatické rady tety Inéz. José se snaží s Katarininým odmítáním smířit, ale první setkání s Carmen mu převrátí život na ruby. Marně jí a vlastně především sám sobě vysvětluje, že je zasnouben a navíc vázán pracovními povinnostmi. Síla, která je táhne k sobě, svou mohutností překvapí nejen Josého, ale i samotnou Carmen. To však nenechá chladným majitele cirkusu Garcíu, který se ke Carmen chová zcela majetnicky a je připraven použít jakékoli prostředky, aby si Carmen, o kterou jeví zájem i Zuniga se starostou, uchoval pouze pro sebe. García beze svědků zastřelí kapitána Zunigu Josého pistolí a obvinění tudíž padne na Josého. Ten se před starostovým hněvem ukryje v lesích, kam za ním přichází Carmen, aby jej varovala, že Garcíova pomsta teď může zasáhnout nejen Josého, ale i všechny, na kom Josému záleží. Nebezpečí od psychopatického Garcíi hrozí tedy i Kataríně, což se může zdát přitažené za vlasy, ale pro tento okamžik musíme věřit Carmen, že zná Garcíu natolik dobře, aby věděla, že je skutečně schopný všeho. José odmítne utéci, naopak požádá Carmen, aby mu pomohla ochránit Katarínu.

Hrají: Lucie Bílá, Dasha, Pavla Břínková, Peter Strenáčik, Václav Bárta, Jiří Korn

Režie: F. A. Brabec, Gabriel Barre

Sleduj Carmen celý film zdarma

Pusť si Carmen online hned zdarma na Filmtoro.Carmen online

Sledovat Carmen online můžeš na Filmy česky, Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Carmen online, zda je ke stažení a zda má Carmen dabing nebo titulky.

Filmy česky
Filmy česky
od 11. 11. 2018
Zdarma
Kinobox
Kinobox
HD kvalita | od 5. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Carmen zajímavosti

Tržby v českých kinech
2 446 210 Kč
Návštěvnost v českých kinech
15 875 diváků

Carmen recenze a hodnocení

Ve filmu Carmen hrají Lucie Bílá, Dasha, Pavla Břínková, Peter Strenáčik, Václav Bárta, Jiří Korn.

Film Carmen režíruje F. A. Brabec, Gabriel Barre.

Film Carmen vidělo v českých kinech 15 875 diváků.

Film Carmen můžete vidět na Filmy česky, Kinobox.

Film Carmen je online na Filmy česky, Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.