FB pixel TP pixel
The Wizard of Lies
The Wizard of Lies

Čaroděj ze země lží

The Wizard of Lies
USA | 2017 | Životopisné filmy | Podnikání | 135 minut

Robert De Niro a Michelle Pfeiffer jako manželé Madoffovi ve snímku popisujícím jeden z největších ekonomických podvodů v historii lidstva. Podíváme se do zákulisí rozsáhlého pyramidového podvodu Bernieho Madoffa, bývalého předsedy burzy NASDAQ a pachatele největší zpronevěry v dějinách USA – v roc...

Robert De Niro a Michelle Pfeiffer jako manželé Madoffovi ve snímku popisujícím jeden z největších ekonomických podvodů v historii lidstva. Podíváme se do zákulisí rozsáhlého pyramidového podvodu Bernieho Madoffa, bývalého předsedy burzy NASDAQ a pachatele největší zpronevěry v dějinách USA – v roce 2009 přiznal vinu na klamání investorů a ukradení až padesáti miliard dolarů.

IMDb  68 % CSFD  67 %

Čaroděj ze země lží online

Sledovat Čaroděj ze země lží online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Čaroděj ze země lží online, zda je ke stažení a zda má Čaroděj ze země lží dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 21. 5. 2017
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Čaroděj ze země lží obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Čaroděj ze země lží, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Čaroděj ze země lží postavy.

Čaroděj ze země lží novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Čaroděj ze země lží, které najdeš na našem webu.

25 filmů z produkce HBO, které byste měli nakoukat v domácí karanténě
25 filmů z produkce HBO, které byste měli nakoukat v domácí karanténě
16.03.2020 14:00:00 | Tipy na film

Řada z vás si při zmínce o HBO vzpomene na seriály jako Hra o trůny či Westworld. Dále pak na to, že HBO má velmi brzy novinky z kin i ve svém portfoliu. Filmy jsou pak často docela přehlíženou komoditou. A to je chyba. Tak proč to nyní nenapravit?

Nejlepší filmy z originální produkce HBO, které byste neměli minout
Nejlepší filmy z originální produkce HBO, které byste neměli minout
27.08.2019 | Tipy na film

Na HBO GO se můžete podívat na všechny tři Raimiho Spider-Many, Bohemian Rhapsody či na nejnovější zpracování Kryštůfka Robina. Vedle blockbusterů ale HBO nabízí i vlastní produkci. Vybrali jsme proto deset nejlepších snímků z její vlastní zahrádky, které byste neměli minout.

10 nejlepších filmů, které jste v kinech letos neviděli
10 nejlepších filmů, které jste v kinech letos neviděli
19.12.2017 | Tipy na film

Včera jsme vám představili nejlepší filmy roku, které jste mohli tento rok vidět v našich kinech. Díky rozmachu streamovacích služeb jako Netflix či Amazon, a také díky tomu, že kinodistribuce není nafukovací, se ale některé zajímavé snímky objevily pouze online. Vybrali jsme desítku těch nejzajímavějších, které byste si neměli nechat uniknout.

10 květnových novinek na HBO
10 květnových novinek na HBO
09.05.2017 | Tipy na film

Na českém HBO a HBOGO má premiéru v květnu hodně zajímavých filmů a seriálů. Vybrali jsme 5 filmů a 5 seriálů, které už jsou nebo velmi brzy budou online. Uniknout by vám kromě známých filmů neměla především premiéra televizního filmu Čaroděj ze země lží, dvojice převzatých seriálů Bílá princezna a Příběh služebnice a samozřejmě premiéra úplně nové řady kultovního seriálu Městečko Twin Peaks.

Čaroděj ze země lží recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
30.05.2017 20:48:35

Slušný drama a vynikající Robert De Niro. Jen škoda, že tam není moc popsané, jak ten podfuk vlastně udělal.

 60 %

Ve filmu Čaroděj ze země lží hrají Robert De Niro, Michelle Pfeiffer, Hank Azaria, Kristen Connolly, Lily Rabe, Alessandro Nivola, Kathrine Narducci.

Film Čaroděj ze země lží režíruje Barry Levinson.

Film Čaroděj ze země lží má 135 minut.

Film Čaroděj ze země lží můžete vidět na HBO Max.

Film Čaroděj ze země lží je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.