FB pixel TP pixel
The Rabbit Case
The Rabbit Case

Causa králík

The Rabbit Case
Česko | 1980 | Komedie | Právníci

Oldřich Lukášek, známý pražský advokát, se musí ze zdravotních důvodů nechat přeložit do malého podhorského města. V místní advokátní poradně ho už netrpělivě čeká sekretářka Zuzana a práce na trestních a přestupkových případech, kuriózních, humorných i tragických. Zkušený Lukášek se brzy začne orie...

Oldřich Lukášek, známý pražský advokát, se musí ze zdravotních důvodů nechat přeložit do malého podhorského města. V místní advokátní poradně ho už netrpělivě čeká sekretářka Zuzana a práce na trestních a přestupkových případech, kuriózních, humorných i tragických. Zkušený Lukášek se brzy začne orientovat nejen v soudních kauzách, ale i v poměrech městečka, kde jako i jinde existuje nepoctivost, mazanost a nátlaky těch mocných vlivem či penězi. Vykradač chat Pastyřík, který se přizná k neuvěřitelnému množství akcí, vzbudí u soudu úsměvy zúčastněných. Osud žárlivého Vrány, který napadl svou Zdeničku, když zjistil, že je mu nevěrná, patří k těm smutným. Neveselý je i případ babičky Márové, kterou okradl vlastní synovec. Lukášek s ním zpočátku boj prohrává, ale laskavá babička ani tehdy nešetří odměnou - nosí Lukáškovi domácí králíky. Lukášek po několika stáních spor se synovcem vyhraje. Radost nad vítězstvím spravedlnosti je však velmi krátká. Úlisný synovec znovu svou tetičku oklame a ta vezme žalobu na něho zpátky. Lukášek má v rukou ještě jeden trumf, mohl by použít negativní informaci o synovcovi. Ale rezignuje na tuto možnost, neboť

IMDb  61 % CSFD  66 %

Causa králík online

Sledovat Causa králík online můžeš na České kino, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Causa králík online, zda je ke stažení a zda má Causa králík dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 8. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Causa králík obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Causa králík, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Causa králík postavy.

Causa králík recenze a hodnocení

Ve filmu Causa králík hrají .

Film Causa králík režíruje Jaromil Jireš.

Film Causa králík můžete vidět na České kino, Vodafone TV, Voyo.

Film Causa králík je online na České kino, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.