FB pixel TP pixel
How to Dupe a Lawyer
How to Dupe a Lawyer

Jak napálit advokáta

How to Dupe a Lawyer
Česko | 1980 | Komedie | Právníci | 76 minut

Advokát Miloš Kopecký, který je specialistou na spory kolem motorismu, se ve své praxi setkává s nejrůznějšími podvody a podvodníky... Veselým i vážným pohledem na motoristy, soudce a advokáty je česká filmová komedie, jejíž hlavní postavou je JUDr. Hořic, svérázný obhájce a specialista na motori...

Advokát Miloš Kopecký, který je specialistou na spory kolem motorismu, se ve své praxi setkává s nejrůznějšími podvody a podvodníky... Veselým i vážným pohledem na motoristy, soudce a advokáty je česká filmová komedie, jejíž hlavní postavou je JUDr. Hořic, svérázný obhájce a specialista na motoristické spory.

Hrají: Miloš Kopecký, Josef Větrovec, Luděk Munzar, Michaela Mišková, Radovan Lukavský, Zdenka Procházková, Otakar Brousek

Režie: Vladimír Čech

IMDb  59 % Kinobox  61 %

Jak napálit advokáta online

Sledovat Jak napálit advokáta online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Jak napálit advokáta online, zda je ke stažení a zda má Jak napálit advokáta dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Jak napálit advokáta recenze a hodnocení

Ve filmu Jak napálit advokáta hrají Miloš Kopecký, Josef Větrovec, Luděk Munzar, Michaela Mišková, Radovan Lukavský, Zdenka Procházková, Otakar Brousek.

Film Jak napálit advokáta režíruje Vladimír Čech.

Film Jak napálit advokáta má 76 minut.

Film Jak napálit advokáta můžete vidět na Voyo.

Film Jak napálit advokáta je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.