FB pixel TP pixel
The Attack
The Attack

Černá vdova

The Attack
Francie | 2012 | Drama | Terorismus | 102 minut

Filmová adaptace mezinárodního bestselleru alžírského spisovatele Yasmina Khadraua, jenž byl přeložen do více než čtyřiceti jazyků, sugestivně vykresluje morální dilema arabsko-izraelského chirurga, potýkajícího se s obviněními jeho manželky ze sebevražedného teroristického útoku. Když objeví manžel...

Filmová adaptace mezinárodního bestselleru alžírského spisovatele Yasmina Khadraua, jenž byl přeložen do více než čtyřiceti jazyků, sugestivně vykresluje morální dilema arabsko-izraelského chirurga, potýkajícího se s obviněními jeho manželky ze sebevražedného teroristického útoku. Když objeví manželčin dopis na rozloučenou, zhroutí se mu celý dosavadní svět. Čelí složitým životným otázkám, ztrácí dosavadní iluze a začíná si uvědomovat, že doposud žil v uměle vytvořené realitě, jejíž součástí byla neznámá žena.

Černá vdova obsazení

Herci: Ali Suliman, Evgenia Dodena, Reymond Amsalem, Dvir Benedek, Uri Gavriel

Režie: Ziad Doueiri

IMDb  71 % Kinobox  68 % Černá vdova CSFD 73 %

Černá vdova online

Sledovat Černá vdova online můžeš na Edison, Vapet. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Černá vdova online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Černá vdova dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 7. 5. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Vapet
Vapet
SD kvalita | od 29. 11. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Černá vdova recenze a hodnocení

Ve filmu Černá vdova hrají Ali Suliman, Evgenia Dodena, Reymond Amsalem, Dvir Benedek, Uri Gavriel.

Film Černá vdova režíruje Ziad Doueiri.

Film Černá vdova má 102 minut.

Film Černá vdova můžete vidět na Edison, Vapet.

Film Černá vdova je online na Edison, Vapet, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.