FB pixel TP pixel
Four Lions

Čtyři lvi

Four Lions
Velká Británie | 2010 | Drama | Terorismus | 101 minut

Agilní Omar (Riz Ahmed) a trochu pomalejší Waj (Kavan Novak) jedou na výcvik do teroristického tréninkového tábora do Pákistánu, ale po čase jsou odtud vyhozeni pro neschopnost. Dalšími členy teroristické buňky jsou bílý muslim Barry (Nigel Lindsay) a magor Faisal (Adeel Akhtar), který umí sestrojit...

Agilní Omar (Riz Ahmed) a trochu pomalejší Waj (Kavan Novak) jedou na výcvik do teroristického tréninkového tábora do Pákistánu, ale po čase jsou odtud vyhozeni pro neschopnost. Dalšími členy teroristické buňky jsou bílý muslim Barry (Nigel Lindsay) a magor Faisal (Adeel Akhtar), který umí sestrojit bombu a rozhodne se vytrénovat vrány, aby se staly nosiči bomb. Pátým členem je Hassan (Arsher Ali), ale ten dlouho nevydrží – při tréninku sám sebe usmrtí. Film končí scénou, kdy se samozvaní teroristé pokusí v převlecích spáchat sebevraždu při londýnském maratónu, ale vše samozřejmě dopadne jinak.

Hrají: Riz Ahmed, Kayvan Novak, Adeel Akhtar, Arsher Ali, Preeya Kalidas, Benedict Cumberbatch, Nigel Lindsay

Režie: Christopher Morris

IMDb  73 % Kinobox  69 %

Čtyři lvi online

Sledovat Čtyři lvi online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Čtyři lvi online, zda je ke stažení a zda má Čtyři lvi dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 4. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Čtyři lvi recenze a hodnocení

Ve filmu Čtyři lvi hrají Riz Ahmed, Kayvan Novak, Adeel Akhtar, Arsher Ali, Preeya Kalidas, Benedict Cumberbatch, Nigel Lindsay.

Film Čtyři lvi režíruje Christopher Morris.

Film Čtyři lvi má 101 minut.

Film Čtyři lvi měl rozpočet 967 686 $.

Film Čtyři lvi můžete vidět na Filmbox+.

Film Čtyři lvi je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.