FB pixel TP pixel
Black Christmas
Black Christmas

Černé vánoce

Black Christmas
USA | 2006 | Horory | Slasher | 84 minut

Remake hororu z roku 1974. Film vypráví příběh chlapce, který byl svou matkou zneužíván a zamykán v podkrovní místnosti jejich domu. Jeho matka zabila z nenávisti jeho otce a začala žít s milencem, který nebyl tak schopný, jak se zpočátku zdál. Matka si tedy našla nového milence – svého syna, kterém...

Remake hororu z roku 1974. Film vypráví příběh chlapce, který byl svou matkou zneužíván a zamykán v podkrovní místnosti jejich domu. Jeho matka zabila z nenávisti jeho otce a začala žít s milencem, který nebyl tak schopný, jak se zpočátku zdál. Matka si tedy našla nového milence – svého syna, kterému porodila dceru a všechnu svou lásku nasměrovala směrem k ní. Billy dlouhá léta trpěl jejím nezájmem až ji spolu s milencem brutálně zavraždil. Vše se událo před patnácti lety v domě, v němž nyní oslavuje Vánoce skupinka kamarádek. Slušně znuděná děvčata se začnou probírat k životu ve chvíli, kdy je z vánočního klidu vytrhne nejprve několik obscénních telefonátů... později začne jedna za druhou mizet..během noci zjišťují, že se jen těžko dožijí příštího rána... To je pouze začátek obrovské krvavé hrůzy, která je v tento slavnostní večer čeká...(oficiální text distributora)

Hrají: Katie Cassidy, Michelle Trachtenberg, Kristen Cloke, Mary Elizabeth Winstead, Lacey Chabert, Andrea Martin, Crystal Lowe

Režie: Glen Morgan

IMDb  46 % Kinobox  45 %

Černé vánoce online

Sledovat Černé vánoce online můžeš na Kinobox, Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Černé vánoce online, zda je ke stažení a zda má Černé vánoce dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
český dabing | od 7. 6. 2023
Zdarma
Prima Plus
Prima Plus
od 20. 3. 2021
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Černé vánoce novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Černé vánoce, které najdeš na našem webu.

10 vánočních filmů, pokud jste přecukrovaní z Lásky nebeské
10 vánočních filmů, pokud jste přecukrovaní z Lásky nebeské
14.12.2018 11:00:00 | Tipy na film

Vánoční čas mnozí z nás používají ke sledování stále stejných filmů. I Sám doma, Láska nebeská či Smrtonosná past se však mohou přejíst. Zkuste proto následující desítku netradičních vánočních bijáků, jež mají na to stát se vašimi budoucími svátečními klasikami.

Černé vánoce zajímavosti

Tržby v českých kinech
151 710 Kč
Návštěvnost v českých kinech
1 253 diváků

Černé vánoce recenze a hodnocení

Ve filmu Černé vánoce hrají Katie Cassidy, Michelle Trachtenberg, Kristen Cloke, Mary Elizabeth Winstead, Lacey Chabert, Andrea Martin, Crystal Lowe.

Film Černé vánoce režíruje Glen Morgan.

Film Černé vánoce má 84 minut.

Film Černé vánoce vidělo v českých kinech 1 253 diváků.

Film Černé vánoce můžete vidět na Kinobox, Prima Plus.

Film Černé vánoce je online na Kinobox, Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.