FB pixel TP pixel
A Passage to India

Cesta do Indie

A Passage to India
Velká Británie | 1984 | Dobrodružné filmy | 163 minut

Příběh se odehrává v Britské Indii ve 20. letech minulého století. V době, kdy na tomto území začal narůstat nenásilný odpor proti koloniální nadvládě, mladá dáma Adela Questedová poprvé v životě opouští Anglii. Na cestě po Britském Rádžu ji doprovází laskavá paní Moorová, s jejímž upjatým synem Ron...

Příběh se odehrává v Britské Indii ve 20. letech minulého století. V době, kdy na tomto území začal narůstat nenásilný odpor proti koloniální nadvládě, mladá dáma Adela Questedová poprvé v životě opouští Anglii. Na cestě po Britském Rádžu ji doprovází laskavá paní Moorová, s jejímž upjatým synem Ronnym Heaslopem, jenž působí jako smírčí soudce koloniální správy v provinčním městě Čandrapuru, je Adela zasnoubena. Svéhlavá, vůči domorodcům ale nepředpojatá mladá žena, kterou v exotické zemi nebaví po anglicku pít čaj o páté a chodit na zápasy póla, by ráda viděla něco ze „skutečné Indie\. Příležitost k tomu se naskytne, když jí i paní Moorové chudý indický lékař Azíz nabídne, že jim uspořádá „piknik\ v tajemných Marabarských jeskyních. Bystrá, ale poněkud prudérní Adela však po návratu Azíze obviní z pokusu o znásilnění. Lékař je postaven před soud, který se stane rozbuškou pro dosud jen doutnající rasové napětí mezi britskými kolonizátory a domorodými obyvateli.

Hrají: Judy Davis, Alec Guinness, Peggy Ashcroft, James Fox, Victor Banerjee, Michael Culver, Nigel Havers

Režie: David Lean

IMDb  73 % Kinobox  69 %

Cesta do Indie online

Sledovat Cesta do Indie online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Cesta do Indie online, zda je ke stažení a zda má Cesta do Indie dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
4K kvalita | HD kvalita | SD kvalita | od 10. 5. 2019
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Cesta do Indie recenze a hodnocení

Ve filmu Cesta do Indie hrají Judy Davis, Alec Guinness, Peggy Ashcroft, James Fox, Victor Banerjee, Michael Culver, Nigel Havers.

Film Cesta do Indie režíruje David Lean.

Film Cesta do Indie má 163 minut.

Film Cesta do Indie můžete vidět na iTunes.

Film Cesta do Indie je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.