FB pixel TP pixel
Sagebrush Trail
Sagebrush Trail

Cesta do Sagebrush

Sagebrush Trail
USA | 1933 | Westerny | Záhada | 54 minut

John Brant byl uvězněn za vraždu, kterou nespáchal. Z vězení uprchne a dostane se daleko na západ, kde se poté, co upláchne místním mužům zákona, přidá k bandě desperátů. Brant zjistí, že 'Jones', jeden z členů bandy, s nímž se spřátelil, sice spáchal vraždu, za kterou šel sedět Brant, ale n...

John Brant byl uvězněn za vraždu, kterou nespáchal. Z vězení uprchne a dostane se daleko na západ, kde se poté, co upláchne místním mužům zákona, přidá k bandě desperátů. Brant zjistí, že 'Jones', jeden z členů bandy, s nímž se spřátelil, sice spáchal vraždu, za kterou šel sedět Brant, ale nevěděl, že za ni byl někdo odsouzen. Brant je ochoten odpustit a zapomenout, ale neuvědomuje si, že 'Jones' se nejen zamiloval do hezké mladé prodavačky stejně jako Brant, ale začíná mít tušení, že Brant ve skutečnosti žádný zločinec není.

Hrají: John Wayne, Nancy Shubert, Lane Chandler, Yakima Canutt, Henry Hall, Hal Taliaferro, Art Mix

Režie: Armand Schaefer

IMDb  55 % Kinobox  58 %

Cesta do Sagebrush online

Sledovat Cesta do Sagebrush online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Cesta do Sagebrush online, zda je ke stažení a zda má Cesta do Sagebrush dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 30. 1. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Cesta do Sagebrush recenze a hodnocení

Ve filmu Cesta do Sagebrush hrají John Wayne, Nancy Shubert, Lane Chandler, Yakima Canutt, Henry Hall, Hal Taliaferro, Art Mix.

Film Cesta do Sagebrush režíruje Armand Schaefer.

Film Cesta do Sagebrush má 54 minut.

Film Cesta do Sagebrush můžete vidět na Filmbox+.

Film Cesta do Sagebrush je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.