FB pixel TP pixel
Das kalte Herz

Chladné srdce

Das kalte Herz
Německo | 2014 | Fantasy filmy | Romantické fantasy

Je štěstí mít se čím pochlubit v hospodě, mít kapsy plné zlaťáků na karban a vzbuzovat u ostatních závist? Nebo je štěstí v něčem jiném?Uhlíř Petr je tak chudý, že nemůže ani pomyslet na sva...

Je štěstí mít se čím pochlubit v hospodě, mít kapsy plné zlaťáků na karban a vzbuzovat u ostatních závist? Nebo je štěstí v něčem jiném?Uhlíř Petr je tak chudý, že nemůže ani pomyslet na svatbu s dívkou Lisbeth, která se mu tolik líbí. V hospodě se mu smějí, že je hloupej, umouněnej kluk. Rozhodne se vyhledat v lese Skleněného mužíčka, který mu splní přání mít kapsy plné zlaťáků. Jenže o ně brzy přijde, falešní hráči ho v hospodě o ně oberou. Vrací se zpět do lesa, ale mužíček mu už žádné přání nesplní. Poté potká hrozivého Dlouhého Michla, který mu nabídne, že mu dá tolik peněz, kolik bude chtít, za jeho lidské srdce. Petr souhlasí a místo svého srdce dostance srdce z kamene. Od této chvíle je opravdu bohatý, ožení se s Lisbeth, ale ani jeden z nich není šťastný. Petr myslí neustále na peníze. Když jednoho dne uvidí, jak manželka hostí žebráka, uhodí ji a ona padne k zemi mrtvá. Žebrák se promění ve Skleněného mužíčka a připomene mu, že zaprodal svou duši..

IMDb  62 % CSFD  58 %

Chladné srdce online

Sledovat Chladné srdce online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Chladné srdce online, zda je ke stažení a zda má Chladné srdce dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 15. 3. 2021
Předplatné za 159 Kč

Chladné srdce obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Chladné srdce, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Chladné srdce postavy.

Rafael Gareisen
Rafael Gareisen
Peter Munk
Marie Gruber
Marie Gruber
Peters Mutter
Thomas Thieme
Thomas Thieme
Holländer Michel
Tilo Prückner
Tilo Prückner
Glasmännlein
Michael Schenk
Michael Schenk
Amtmann

Chladné srdce recenze a hodnocení