FB pixel TP pixel
Das kalte Herz
Das kalte Herz

Chladné srdce

Das kalte Herz
Německo | 2014 | Fantasy filmy | Romantické fantasy

Je štěstí mít se čím pochlubit v hospodě, mít kapsy plné zlaťáků na karban a vzbuzovat u ostatních závist? Nebo je štěstí v něčem jiném?Uhlíř Petr je tak chudý, že nemůže ani pomyslet na svatbu s dívkou Lisbeth, která se mu tolik líbí. V hospodě se mu smějí, že je hloupej, umouněnej kluk. Rozhodne s...

Je štěstí mít se čím pochlubit v hospodě, mít kapsy plné zlaťáků na karban a vzbuzovat u ostatních závist? Nebo je štěstí v něčem jiném?Uhlíř Petr je tak chudý, že nemůže ani pomyslet na svatbu s dívkou Lisbeth, která se mu tolik líbí. V hospodě se mu smějí, že je hloupej, umouněnej kluk. Rozhodne se vyhledat v lese Skleněného mužíčka, který mu splní přání mít kapsy plné zlaťáků. Jenže o ně brzy přijde, falešní hráči ho v hospodě o ně oberou. Vrací se zpět do lesa, ale mužíček mu už žádné přání nesplní. Poté potká hrozivého Dlouhého Michla, který mu nabídne, že mu dá tolik peněz, kolik bude chtít, za jeho lidské srdce. Petr souhlasí a místo svého srdce dostance srdce z kamene. Od této chvíle je opravdu bohatý, ožení se s Lisbeth, ale ani jeden z nich není šťastný. Petr myslí neustále na peníze. Když jednoho dne uvidí, jak manželka hostí žebráka, uhodí ji a ona padne k zemi mrtvá. Žebrák se promění ve Skleněného mužíčka a připomene mu, že zaprodal svou duši..

Hrají: Rafael Gareisen, Laura Louisa Garde, Marie Gruber, Thomas Thieme, Tilo Prückner, August Schmölzer, Wolfgang Menardi

Režie: Marc-Andreas Bochert

IMDb  62 %

Chladné srdce online

Sledovat Chladné srdce online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Chladné srdce online, zda je ke stažení a zda má Chladné srdce dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 15. 3. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Chladné srdce recenze a hodnocení

Ve filmu Chladné srdce hrají Rafael Gareisen, Laura Louisa Garde, Marie Gruber, Thomas Thieme, Tilo Prückner, August Schmölzer, Wolfgang Menardi.

Film Chladné srdce režíruje Marc-Andreas Bochert.

Film Chladné srdce můžete vidět na Voyo.

Film Chladné srdce je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.