FB pixel TP pixel
Čintamani & podvodník
Čintamani & podvodník

Čintamani & podvodník

Čintamani & podvodník
Česko | 1965 | Komedie | Krimi komedie

Čintamani a ptáciVášnivý sběratel koberců MUDr. Vitásek objeví ve vetešnictví paní Severýnové unikátní kus - perský koberec se vzorem ptáků. Jako znalec ví, že existují pouze tři tyto koberce a všechny jsou ve vlastnictví různých monarchů. Severýnová netuší o jakou vzácnost jde, ale koberec není na ...

Čintamani a ptáciVášnivý sběratel koberců MUDr. Vitásek objeví ve vetešnictví paní Severýnové unikátní kus - perský koberec se vzorem ptáků. Jako znalec ví, že existují pouze tři tyto koberce a všechny jsou ve vlastnictví různých monarchů. Severýnová netuší o jakou vzácnost jde, ale koberec není na prodej. Uložila si ho u ní bohatá vdova Zanelliová, která jezdí po celém světě a Prahu navštěvuje zřídka. Vitásek se svěří svému příteli právníku Bimbalovi a s jeho pomocí se snaží vzácný kousek získat. Vdova jim odmítne koberec prodat, a tak se zoufalý Vitásek pokusí o loupež. Najatý lupič - Bimbalův klient - se však opije a jeho hlučná akce skončí nezdarem. Neúnavný Vitásek se učí sám pilovat mříže.Příběhy sňatkového podvodníkaPolicejní ředitelství je v pohotovosti, protože se množí sňatkové podvody. Poznávacím znamením pachatele je hra na housle a zlaté zuby. Inspektor vlakové služby Holub nakonec zadrží podvodníka Vincenta Plichtu. Seriózní zločinec se nebrání zatčení, pouze vyúčtuje náklady a jde si odsedět trest. Po čase jsou znovu hlášeny sňatkové podvody. Holub už jde najisto, ale protože jede na víkend ke své rodině na letní byt a nelze to zařídit jinak, vezme zatčeného Plichtu s sebou a představí ho jako přítele. Při návratu do města je starý podvodník šokován. V nádražní restauraci se málem sám stane obětí sňatkové podvodnice.

Čintamani & podvodník obsazení

Herci: Vladimír Šmeral, František Filipovský, Olga Scheinpflugová, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Jaroslav Marvan, Miloš Nedbal

Režie: Jiří Krejčík

IMDb  75 % Kinobox  78 % Čintamani & podvodník CSFD 80 %

Čintamani & podvodník online

Sledovat Čintamani & podvodník online CZ můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Čintamani & podvodník online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Čintamani & podvodník dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 22. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Čintamani & podvodník recenze a hodnocení

Ve filmu Čintamani & podvodník hrají Vladimír Šmeral, František Filipovský, Olga Scheinpflugová, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Jaroslav Marvan, Miloš Nedbal.

Film Čintamani & podvodník režíruje Jiří Krejčík.

Film Čintamani & podvodník můžete vidět na Voyo.

Film Čintamani & podvodník je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.