FB pixel TP pixel
Čintamani & podvodník
Čintamani & podvodník

Čintamani & podvodník

Čintamani & podvodník
Česko | 1965 | Komedie | Krimi komedie

Čintamani a ptáciVášnivý sběratel koberců MUDr. Vitásek objeví ve vetešnictví paní Severýnové unikátní kus - perský koberec se vzorem ptáků. Jako znalec ví, že existují pouze tři tyto koberce a všechny jsou ve vlastnictví různých monarchů. Severýnová netuší o jakou vzácnost jde, ale koberec není na ...

Čintamani a ptáciVášnivý sběratel koberců MUDr. Vitásek objeví ve vetešnictví paní Severýnové unikátní kus - perský koberec se vzorem ptáků. Jako znalec ví, že existují pouze tři tyto koberce a všechny jsou ve vlastnictví různých monarchů. Severýnová netuší o jakou vzácnost jde, ale koberec není na prodej. Uložila si ho u ní bohatá vdova Zanelliová, která jezdí po celém světě a Prahu navštěvuje zřídka. Vitásek se svěří svému příteli právníku Bimbalovi a s jeho pomocí se snaží vzácný kousek získat. Vdova jim odmítne koberec prodat, a tak se zoufalý Vitásek pokusí o loupež. Najatý lupič - Bimbalův klient - se však opije a jeho hlučná akce skončí nezdarem. Neúnavný Vitásek se učí sám pilovat mříže.Příběhy sňatkového podvodníkaPolicejní ředitelství je v pohotovosti, protože se množí sňatkové podvody. Poznávacím znamením pachatele je hra na housle a zlaté zuby. Inspektor vlakové služby Holub nakonec zadrží podvodníka Vincenta Plichtu. Seriózní zločinec se nebrání zatčení, pouze vyúčtuje náklady a jde si odsedět trest. Po čase jsou znovu hlášeny sňatkové podvody. Holub už jde najisto, ale protože jede na víkend ke své rodině na letní byt a nelze to zařídit jinak, vezme zatčeného Plichtu s sebou a představí ho jako přítele. Při návratu do města je starý podvodník šokován. V nádražní restauraci se málem sám stane obětí sňatkové podvodnice.

IMDb  75 % CSFD  80 %

Čintamani & podvodník online

Sledovat Čintamani & podvodník online můžeš na Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Čintamani & podvodník online, zda je ke stažení a zda má Čintamani & podvodník dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 22. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 27. 7. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Čintamani & podvodník obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Čintamani & podvodník, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Čintamani & podvodník postavy.

Čintamani & podvodník recenze a hodnocení

Ve filmu Čintamani & podvodník hrají Vladimír Šmeral, František Filipovský, Olga Scheinpflugová, Jiří Sovák, Vlastimil Brodský, Jaroslav Marvan, Miloš Nedbal.

Film Čintamani & podvodník režíruje Jiří Krejčík.

Film Čintamani & podvodník můžete vidět na Starmax, Voyo.

Film Čintamani & podvodník je online na Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.