FB pixel

Cloverfield Paradox


64%
64%
Cloverfield Paradox 100 20

IMDB hodnocení


6566
Cloverfield Paradox online

The Cloverfield Paradox

Datum premiéry:    USA    Délka: 102 minut

Posádka vesmírné stanice, která testuje urychlovač částic, bojuje o přežití nejen sebe sama, ale i celého světa.

Film původně vznikal pod názvem God Particle, ale už od začátku se vědělo, že bude nějak spojen s dalšími Cloverfield filmy. Původně byl naplánovan už na rok 2017, ale byl odložen na jaro 2018. Nikdy však k němu nevyšel ani jeden trailer či fotka. Začátkem roku 2018 se začalo spekulovat, že ho koupí přímo pro online Netflix. To bylo potvrzeno až 4. února 2018, kdy Netflix nejdříve na finále Super Bowlu pustil první trailer, kde zároveň oznámil, že ten samý večer se už bude film streamovat online.

Sci-fi filmy

Jak se ti film líbil?


Přihlas se, abys mohl film hodnotit či ukládat

Líbil se mi
Nelíbil se mi
Uložit na později

Cloverfield Paradox obsazení (herci a postavy)
Cloverfield Paradox online či ke stažení


Netflix

Původní znění + Anglické titulky  + HD + SD

200 Kč

Předplatné
Přehrát
05.02.2018 6:52:54
Cloverfield Paradox články


10 únorových Netflix novinek, které musíte vidět

10 únorových Netflix novinek, které musíte vidět

před 3 měsíci   Tipy na film   30 líbí se  

Netflix za poslední dva týdny přidal méně nových filmů než jsme zvyklí, ale většinou se jednalo o zajímavé pecky či původní tvorbu. S některými jsme vás už seznámili, teď vše shrnujeme do jednoho přehledného článku. Na své si přijdou hlavně děti, příznivci romantiky, ale také nadšenci do sci-fi či hororů.
10 nejlepších trailerů ze SuperBowlu

10 nejlepších trailerů ze SuperBowlu

před 3 měsíci   Filmové novinky   7 líbí se  

Finále ligy amerického fotbalu není jen sportovní svátek, ale také příležitost, jak zpropagovat blížící se filmy a seriály. Studia si šetří ty nejlepší videa právě na přestávky během hry. A letos nasadily například první ukázky z Mission: Impossible 6 nebo Hana Sola a nové záběry z Avengers 3 nebo druhé sezóny Westworld. A díky ukázce na třetí Cloverfield víme, že jde rovnou na Netflix.

Cloverfield Paradox recenze, kritiky a hodnocení 40
imf (Moviezone) ohodnotnil Cloverfield Paradox
před 3 měsíci

Umolousané béčko, kterému dal na sílu vnucený příbuzenský vztah s Cloverfieldem poslední ránu z milosti. Škoda herců a potenciálu ústřední zápletky. Netflix s t... 60
Václav Urbánek ohodnotnil Cloverfield Paradox
před 3 měsíci

Novýmu Cloverfieldu by šla vyčíst spousta věcí typickejch pro většinu filmů potýkajících se s vesmírnou izolací. Že postavy nejsou dostatečně zajímavý, že atmosféra kolem nich není dostatečně hustá a tudíž že jejich příběh negraduje dostatečně napínavě. Můj hlavní problém je ale spíš v tom, že zatímco ve svý první třetině vás Cloverfield Paradox navnadí svýma odvážnýma nápadama a příslibem neotřelý žánrovky, zbytek filmu je vlastně jenom směs nudy a nevyužitýho potenciálu. 70
Tomáš Vyskočil ohodnotnil Cloverfield Paradox
před 3 měsíci

Vlastně jsem rád, že to nakonec šlo online, v kinech by to mezi těmi přeplácanými trháky hned zapadlo. A navíc okolo takovýho filmu je fajn nevědět, co to půjde. Nějaké velké spojení s Cloverfieldem nečekejte, klidně by to mohlo být pokračování Horizontu události nebo Sunshine, prostě partička středně známých herců hraje hru, kdo z nich dřív umře. A protože to mělo jít původně do kin, těch středně známých herců je tam docela dost a celkově to působí výpravněji než běžný netflixovský film. A naštěstí - kromě vcelku zbytečné pozemské linie - to nevyrobí nějakou botu nebo nudnou scénu, naopak umírá se docela rafinovaně.

Fajn variace na téma několik kosmonautů se snaží přežít na rozpadající se lodi. Sice to úplně neutrhne bulvy, ale upřímně raději podruhé tohle než Covenanta.
Podobné Filmy jako Cloverfield ParadoxTipy na filmy a filmové novinky


10 filmů, když se vám líbil Deadpool

10 filmů, když se vám líbil Deadpool

včera 12:00   Tipy na film   6 líbí se  

Jedním z hlavních důvodů, proč je filmový Deadpool tak úspěšný, je fakt, že nenajdete mnoho podobných hrdinů. Na komiksy je příliš drsný, na komedie příliš krvavý a na výpravné akční filmy až příliš vtipný. Přesto jsme zkusili zapátrat a vybrat pro vás desítku filmů, které jedou na stejné vlně jako právě Deadpool.
Filmy 2018

Filmy 2018

včera 0:00   Tipy na film  

Jaké premiéry nás čekají v roce 2018? Podívejte se na seznam filmů za rok 2018 a zjistětě, které z nich už jsou online. Máme i seznam nejočekávanějších filmů pro rok 2018 i přehled hlavních českých filmů pro letošní rok.
VÍKENDOVÉ TIPY: 13 Reasons Why, Coco nebo Churchil

VÍKENDOVÉ TIPY: 13 Reasons Why, Coco nebo Churchil

před 4 dny   Tipy na film   8 líbí se  

První polovina května byla na velké online novinky skoupá, ale teď se to začíná zlepšovat. Největším trhákem týdne je samozřejmě druhá sezóna 13 Reasons Why, ze seriálů si ještě nenechte ujít Benedicta Cumberbatche v drama Patrick Melrose. Za kinohity tu máme třeba Labyrint, Coco a dvojici oscarovek. A přímo na video jde drsná kriminálka Dokonalá loupež.

TOPlist TOPlist TOPlist