FB pixel TP pixel
Crash Dive
Crash Dive

Crash Dive

Crash Dive
USA | 1997 | 87 minut

Expert amerického námořnictva Zach Silver přichází na palubu nejnovější ruské vojenské ponorky Odyssea, která vyplouvá na pravidelné cvičení do Indického oceánu. Celá akce se zdramatizuje, když ponorku obklíčí skupina teroristů, zadrží ji a předají irácké vládě. Zděšení však zavládne, když se na pal...

Expert amerického námořnictva Zach Silver přichází na palubu nejnovější ruské vojenské ponorky Odyssea, která vyplouvá na pravidelné cvičení do Indického oceánu. Celá akce se zdramatizuje, když ponorku obklíčí skupina teroristů, zadrží ji a předají irácké vládě. Zděšení však zavládne, když se na palubě ponorky najde prototyp smrtící nukleární zbraně, která může v průběhu krátké chvíle zničit celou planetu. Podaří se Zachovi v této bezvýchodné situace najít řešení a zachránit Zemi před hrozící katastrofou?

Hrají: Michael Dudikoff, Frederic Forrest, Reiner Schöne, Jay Acovone, Clay Greenbush, Catherine Bell, Michael Cavanaugh

Režie: Andrew Stevens

IMDb  43 % Kinobox  40 %

Crash Dive online

Sledovat Crash Dive online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Crash Dive online, zda je ke stažení a zda má Crash Dive dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 5. 2019
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 179 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Crash Dive recenze a hodnocení

Ve filmu Crash Dive hrají Michael Dudikoff, Frederic Forrest, Reiner Schöne, Jay Acovone, Clay Greenbush, Catherine Bell, Michael Cavanaugh.

Film Crash Dive režíruje Andrew Stevens.

Film Crash Dive má 87 minut.

Film Crash Dive můžete vidět na iTunes.

Film Crash Dive je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.