FB pixel TP pixel
A Mother's Testimony
A Mother's Testimony

Matčino svědectví

A Mother's Testimony
USA | 2001 | 92 minut

Kenny Carlson je po více než dvou letech podmínečně propuštěn z vězení. Doma na něho čeká matka, sestra Dede, bratr Bobby a matčin přítel Ian Matthews. Ian mu obstará práci v loděnici, matka Sharon se snaží dělat, co mu na očích vidí, a doufá, že syn úspěšně začne nový život. Jednoho dne se však u n...

Kenny Carlson je po více než dvou letech podmínečně propuštěn z vězení. Doma na něho čeká matka, sestra Dede, bratr Bobby a matčin přítel Ian Matthews. Ian mu obstará práci v loděnici, matka Sharon se snaží dělat, co mu na očích vidí, a doufá, že syn úspěšně začne nový život. Jednoho dne se však u nich objeví Kennyho kamarád z vězení Warren. Když je Ian pozve na svou farmu, Kenny hodlá jet jen s podmínkou, že se výletu zúčastní také Warren, který se nelíbí matce ani Ianovi. Na zpáteční cestě dojde v autě benzin a Kenny s Warrenem ho jdou obstarat. Vrátí se i s kanystrem a pak se údajně vydají ochotnému řidiči Marku Willisovi ještě poděkovat. Sharon na ně ale marně čeká na smluveném místě. Navíc Willisova manželka hlásí na policii, že se její muž nevrátil domů. Sharon má podezření, že Warren Kennyho do něčeho zatáhl, a na její naléhání se Kenny přiznává, že Willisovi ukradli auto. Když policie blízko dálnice najde Markovo tělo, jsou v rámci vyšetřování vyslýcháni i Sharon a Kenny. Matka je přesvědčena o synově nevině a chce ho chránit."

Hrají: Kate Jackson, Chad Allen, Susan Blakely, Keith Szarabajka, William R. Moses, Olivia Burnette, Calvin DeVault

Režie: Julian Chojnacki

IMDb  48 % Kinobox  50 %

Matčino svědectví online

Sledovat Matčino svědectví online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Matčino svědectví online, zda je ke stažení a zda má Matčino svědectví dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | český dabing | SD kvalita | od 20. 10. 2023
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Matčino svědectví novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Matčino svědectví, které najdeš na našem webu.

Matčino svědectví recenze a hodnocení

Ve filmu Matčino svědectví hrají Kate Jackson, Chad Allen, Susan Blakely, Keith Szarabajka, William R. Moses, Olivia Burnette, Calvin DeVault.

Film Matčino svědectví režíruje Julian Chojnacki.

Film Matčino svědectví má 92 minut.

Film Matčino svědectví můžete vidět na Filmbox+.

Film Matčino svědectví je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.