FB pixel TP pixel
A Mother's Testimony
A Mother's Testimony

Matčino svědectví

A Mother's Testimony
USA | 2001 | 92 minut

Kenny Carlson je po více než dvou letech podmínečně propuštěn z vězení. Doma na něho čeká matka, sestra Dede, bratr Bobby a matčin přítel Ian Matthews. Ian mu obstará práci v loděnici, matka Sharon se snaží dělat, co mu na očích vidí, a doufá, že syn úspěšně začne nový život. Jednoho dne se však u n...

Kenny Carlson je po více než dvou letech podmínečně propuštěn z vězení. Doma na něho čeká matka, sestra Dede, bratr Bobby a matčin přítel Ian Matthews. Ian mu obstará práci v loděnici, matka Sharon se snaží dělat, co mu na očích vidí, a doufá, že syn úspěšně začne nový život. Jednoho dne se však u nich objeví Kennyho kamarád z vězení Warren. Když je Ian pozve na svou farmu, Kenny hodlá jet jen s podmínkou, že se výletu zúčastní také Warren, který se nelíbí matce ani Ianovi. Na zpáteční cestě dojde v autě benzin a Kenny s Warrenem ho jdou obstarat. Vrátí se i s kanystrem a pak se údajně vydají ochotnému řidiči Marku Willisovi ještě poděkovat. Sharon na ně ale marně čeká na smluveném místě. Navíc Willisova manželka hlásí na policii, že se její muž nevrátil domů. Sharon má podezření, že Warren Kennyho do něčeho zatáhl, a na její naléhání se Kenny přiznává, že Willisovi ukradli auto. Když policie blízko dálnice najde Markovo tělo, jsou v rámci vyšetřování vyslýcháni i Sharon a Kenny. Matka je přesvědčena o synově nevině a chce ho chránit."

IMDb  48 % CSFD  32 %
Voyo
na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Matčino svědectví online

Matčino svědectví online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Matčino svědectví obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Matčino svědectví, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Matčino svědectví postavy.

Kate Jackson
Kate Jackson
Sharon Carlson
Chad Allen
Chad Allen
Kenny Carlson
Susan Blakely
Susan Blakely
Donna Mulroney
Keith Szarabajka
Keith Szarabajka
Warren Stubbs
William R. Moses
William R. Moses
Ian Matthews
Olivia Burnette
Olivia Burnette
Dede Carlson
Calvin DeVault
Calvin DeVault
Bobby Carlson
Sean Moran
Sean Moran
Mackie

Matčino svědectví novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Matčino svědectví, které najdeš na našem webu.

Matčino svědectví recenze a hodnocení