FB pixel TP pixel
Cross Creek
Cross Creek

Cross Creek

Cross Creek
USA | 1983 | Životopisné filmy | Spisovatelé | 127 minut

Mary Steenburgenová jako spisovatelka hledající literární inspiraci na Floridě... Rok 1928. Dvaatřicetiletá newyorská novinářka Marjorie K. Rawlingsová nepříliš úspěšně píše povídky situované do středověku. Jednoho dne se rozhodne, že zcela změní svůj život. Proto zakoupí pomerančový sad na Floridě,...

Mary Steenburgenová jako spisovatelka hledající literární inspiraci na Floridě... Rok 1928. Dvaatřicetiletá newyorská novinářka Marjorie K. Rawlingsová nepříliš úspěšně píše povídky situované do středověku. Jednoho dne se rozhodne, že zcela změní svůj život. Proto zakoupí pomerančový sad na Floridě, aby měla klid na práci. Její představy a plány se sice poněkud rozchází se skutečností, zato tu nachází prostředí, jemuž dobře rozumí. Právě povídky, které zde Rawlingsová napíše – začnou noviny otiskovat... Životopisný příběh natočený známým hollywoodským tvůrcem Martinem Rittem zaujme prostředím krásné floridské přírody.

IMDb  70 % CSFD  67 %
Voyo
Životopisné filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Cross Creek online

Cross Creek online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Cross Creek obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Cross Creek, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Cross Creek postavy.

Cross Creek zajímavosti

Cross Creek recenze a hodnocení