FB pixel TP pixel
The Invisible Woman

Vášeň mezi řádky

The Invisible Woman
Velká Británie | 2013 | Životopisné filmy | Spisovatelé | 111 minut

Film vypráví o dívce Nelly, s níž se setkáváme ve chvíli, kdy na svou zemřelou lásku - Charlese Dickense - chodí vzpomínat na opuštěnou pláž. Osmnáctiletá inteligentní a krásná Nelly Ternanová se poprvé setkala s charismatickým Dickensem, když mu bylo 44 let. Byl to muž plný energie, který psal své ...

Film vypráví o dívce Nelly, s níž se setkáváme ve chvíli, kdy na svou zemřelou lásku - Charlese Dickense - chodí vzpomínat na opuštěnou pláž. Osmnáctiletá inteligentní a krásná Nelly Ternanová se poprvé setkala s charismatickým Dickensem, když mu bylo 44 let. Byl to muž plný energie, který psal své tlusté romány, zvládal být novinářem i divadelníkem. Dickens byl ženatý a vychovával v té době deset dětí, přesto se do mladé Nelly zamiloval. Pořídil jí malé sídlo na venkově a jezdil ji tam navštěvovat. V souladu s tehdejší morálkou se ale nikdy nedokázal veřejně přiznat ke své lásce. Přestože byla Nelly Dickensovou múzou, jejich vztah byl plný lásky a přetrval až do jeho smrti, musela se smířit s rolí "neviditelné" ženy.

Hrají: Ralph Fiennes, Kristin Scott Thomas, Tom Hollander, Michelle Fairley, John Kavanagh, Bruno Knez, Jonathan Harden

Režie: Ralph Fiennes

IMDb  61 % Kinobox  53 %

Vášeň mezi řádky online

Sledovat Vášeň mezi řádky online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vášeň mezi řádky online, zda je ke stažení a zda má Vášeň mezi řádky dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 14. 11. 2023
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vášeň mezi řádky zajímavosti

Celosvětové tržby
3 986 888 $
Tržby v USA
1 234 254 $
Tržby v českých kinech
355 397 Kč
Návštěvnost v českých kinech
3 414 diváků

Vášeň mezi řádky recenze a hodnocení

Ve filmu Vášeň mezi řádky hrají Ralph Fiennes, Kristin Scott Thomas, Tom Hollander, Michelle Fairley, John Kavanagh, Bruno Knez, Jonathan Harden.

Film Vášeň mezi řádky režíruje Ralph Fiennes.

Film Vášeň mezi řádky má 111 minut.

Film Vášeň mezi řádky vidělo v českých kinech 3 414 diváků.

Film Vášeň mezi řádky můžete vidět na DaFilms.

Film Vášeň mezi řádky je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.