FB pixel TP pixel
Stuart: A Life Backwards

Stuart: Život pozpátku

Stuart: A Life Backwards
Velká Británie | 2007 | Životopisné filmy | Spisovatelé | 90 minut

Spisovatel Alexander Masters se ohlíží zpět na život svého kamaráda Stuarta, bezdomovce a alkoholika, který v dětství zažil traumatickou událost. Krátký život Stuarta Shortera byl jeden velký chaos - bezdomovec, který si hrál s noži, holdoval drogám a alkoholu a měl sklon k násilí. Když se však setk...

Spisovatel Alexander Masters se ohlíží zpět na život svého kamaráda Stuarta, bezdomovce a alkoholika, který v dětství zažil traumatickou událost. Krátký život Stuarta Shortera byl jeden velký chaos - bezdomovec, který si hrál s noži, holdoval drogám a alkoholu a měl sklon k násilí. Když se však setkal s Alexem, nabral jeho život nový směr. Alex se rozhodl, že o Stuartovi napíše knihu a Stuart ho přesvědčil, že má příběh koncipovat pozpátku, aby byl více vzrušující. Stuart tedy vypráví příteli dobrodružství svého života, líčí příběhy současnosti a postupně se vrací do dětství. Jeho osobitý smysl pro humor dodává tragikomický nádech. Historky o přepadení pošty, pokusech o sebevraždu a střídání nejrůznějších institucí umožňují Alexovi nahlédnout do zcela odlišného světa. Náhle není tak těžké pochopit, jak se mohl Stuartův život vymknout kontrole.

Hrají: Tom Hardy, Benedict Cumberbatch, Nicola Duffett, Claire-Louise Cordwell

Režie: David Attwood

IMDb  77 %

Stuart: Život pozpátku online

Sledovat Stuart: Život pozpátku online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Stuart: Život pozpátku online, zda je ke stažení a zda má Stuart: Život pozpátku dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 2. 2012
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Stuart: Život pozpátku novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Stuart: Život pozpátku, které najdeš na našem webu.

25 filmů z produkce HBO, které byste měli nakoukat v domácí karanténě
25 filmů z produkce HBO, které byste měli nakoukat v domácí karanténě
16.03.2020 14:00:00 | Tipy na film

Řada z vás si při zmínce o HBO vzpomene na seriály jako Hra o trůny či Westworld. Dále pak na to, že HBO má velmi brzy novinky z kin i ve svém portfoliu. Filmy jsou pak často docela přehlíženou komoditou. A to je chyba. Tak proč to nyní nenapravit?

Stuart: Život pozpátku recenze a hodnocení

Ve filmu Stuart: Život pozpátku hrají Tom Hardy, Benedict Cumberbatch, Nicola Duffett, Claire-Louise Cordwell.

Film Stuart: Život pozpátku režíruje David Attwood.

Film Stuart: Život pozpátku má 90 minut.

Film Stuart: Život pozpátku můžete vidět na HBO Max.

Film Stuart: Život pozpátku je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.