FB pixel TP pixel
Four Suns
Four Suns

Čtyři slunce

Four Suns
Česko | 2012 | Drama | Dramedy | 105 minut

Kolik sluncí je třeba, abychom byli šťastní? Příběh rodiny a jejích přátel z menšího města vypráví o touze proměnit svůj život k lepšímu, ale také o tom, jak často jsou děti ovlivňovány přešlapy svých rodičů. Téměř čtyřicetiletý, ale pubertou doposud zmítaný otec od rodiny Jára (Jaroslav Plesl) se s...

Kolik sluncí je třeba, abychom byli šťastní? Příběh rodiny a jejích přátel z menšího města vypráví o touze proměnit svůj život k lepšímu, ale také o tom, jak často jsou děti ovlivňovány přešlapy svých rodičů. Téměř čtyřicetiletý, ale pubertou doposud zmítaný otec od rodiny Jára (Jaroslav Plesl) se stále nepoučil z vlastních chyb a jeho úlety s sebou přinášejí komické momenty. S partnerkou Janou (Anna Geislerová) vychovávají dvě děti. Starší z nich je dospívající syn z Járova prvního manželství Véna (Marek Šácha), který v příběhu sehraje klíčovou roli po boku staršího kamaráda, punkáče Jerryho (Jiří Mádl). Jana prožívá krizi v manželství, ta vyvrcholí v momentě, kdy Járu vyhodí z práce a ona si najde milence (Igor Chmela). Lavinu nečekaných událostí z povzdálí sleduje a možná nakonec ovlivní místní guru Karel, jehož ztvárnil v nezvyklé herecké poloze Karel Roden. Zdroj:filmovyprehled.cz

IMDb  62 %

Čtyři slunce online

Sledovat Čtyři slunce online můžeš na DaFilms, HBO Max, Prima Videopůjčovna, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Čtyři slunce online, zda je ke stažení a zda má Čtyři slunce dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 20. 1. 2022
Předplatné za 145 Kč
HBO Max
HBO Max
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 8. 3. 2022
Předplatné za 199 Kč
Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
HD kvalita | SD kvalita | od 20. 11. 2021
Cena nezjištěna
Starmax
Starmax
od 7. 8. 2022
Cena nezjištěna

Čtyři slunce obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Čtyři slunce, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Čtyři slunce postavy.

Čtyři slunce novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Čtyři slunce, které najdeš na našem webu.

Odpověď Netflixu? HBO tasí v listopadu hromadu českých filmů!
Odpověď Netflixu? HBO tasí v listopadu hromadu českých filmů!
03.11.2020 12:00:00 | České novinky

Netflix od loňského listopadu velmi výrazně zabral v přidávání českého obsahu. Patří mezi něj samozřejmě i české filmy, kterých je již přes 200. Reakce nyní přichází od HBO, které v listopadu přidalo do nabídky 18 českých snímků prvotřídní kvality.

Čtyři slunce zajímavosti

Rozpočet
17 500 000 Kč
Tržby v českých kinech
6 230 991 Kč
Návštěvnost v českých kinech
57 527 diváků

Čtyři slunce recenze a hodnocení