FB pixel TP pixel
The Last Seduction
The Last Seduction

Ďábelská svůdkyně

The Last Seduction
USA | 1994 | Thrillery | Noir | 110 minut

Když Clay Gregory přinesl domů milion dolarů, jež utržil za riskantní obchod s drogami, rozhodla se jeho krásná žena Bridget, že to je ten správný okamžik a příležitost, kterou ji osud již podruhé nenabídne a tak se i s uvedenou okrouhlou hotovostí snaží navždy zmizet z Clayova života. Na radu svého...

Když Clay Gregory přinesl domů milion dolarů, jež utržil za riskantní obchod s drogami, rozhodla se jeho krásná žena Bridget, že to je ten správný okamžik a příležitost, kterou ji osud již podruhé nenabídne a tak se i s uvedenou okrouhlou hotovostí snaží navždy zmizet z Clayova života. Na radu svého cynického právního poradce Griffitha se pokusí schovat v nudném provinčním městečku Benton, které je ale pro ni a její plány příliš těsné. Zvlášť když povedený Clay vysílá po její stopě zručného pátrače, soukromého detektiva Harlana. Bridget nutně potřebuje spojence a umí ho získat a tak jí nedá příliš práce sbalit snaživého naivu Mikea Swalea, který tenhle zapadákov rovněž nepokládá za svou konečnou stanici. Opojený milováním se žádoucí Bridget se Mike rychle stane bezmocným nástrojem v jejím ďábelsky důmyslném a chladnokrevném plánu. Neboť v té nebezpečné hře dva hráči přebývají. V banku je smrt, vězení a ,ilion dolarů - a Bridget rozdává karty karty, aby o svoji výhru nepřišla.

IMDb  70 % CSFD  63 %
Voyo
Thrillery na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Ďábelská svůdkyně online

Ďábelská svůdkyně online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Ďábelská svůdkyně obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ďábelská svůdkyně, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ďábelská svůdkyně postavy.

Ďábelská svůdkyně zajímavosti

Tržby v českých kinech
567 770 Kč
Návštěvnost v českých kinech
20 519 diváků

Ďábelská svůdkyně recenze a hodnocení