FB pixel TP pixel
The Shamer's Daughter II: The Serpent Gift
The Shamer's Daughter II: The Serpent Gift

Dcera čarodějky: Hadí dar

The Shamer's Daughter II: The Serpent Gift
Dánsko | 2019 | The Shamer's Daughter | Fantasy filmy | Rodinné | 103 minut

Druhé pokračování dánského fantasy filmu natočeného podle knižních bestsellerů pro mladé od Lene Kaaberbolové... Čarodějčina dcera Dina (Rebecca Emilie Sattrup) zdědila po své matce její nadpřirozené schopnosti. Má magickou moc přimět lidi přiznat svou nejtajnější hanbu. V tomto příběhu se setká se ...

Druhé pokračování dánského fantasy filmu natočeného podle knižních bestsellerů pro mladé od Lene Kaaberbolové... Čarodějčina dcera Dina (Rebecca Emilie Sattrup) zdědila po své matce její nadpřirozené schopnosti. Má magickou moc přimět lidi přiznat svou nejtajnější hanbu. V tomto příběhu se setká se svým nově nalezeným otcem, aby společně zachránili rodinu. Otec je mocný čaroděj vládnoucí černou magií a dokáže přimět lidi vidět a věřit věcem, které nejsou pravdivé. Dina se musí vypořádat s tím, že zdědila i tuto hroznou sílu a upevnit vztah s otcem, kterého se bojí a nemá k němu důvěru. Vydávají se na nebezpečnou cestu zachránit lorda Nica a jejího bratra Dina, který byl uvězněn.

CSFD  47 %

Dcera čarodějky: Hadí dar online

Sledovat Dcera čarodějky: Hadí dar online můžeš na Starmax, SupremeXP, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dcera čarodějky: Hadí dar online, zda je ke stažení a zda má Dcera čarodějky: Hadí dar dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 17. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 18. 11. 2021
Předplatné za 99 Kč
SupremeXP
SupremeXP
český dabing | od 2. 2. 2022
Půjčení (HD) za 60 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dcera čarodějky: Hadí dar obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dcera čarodějky: Hadí dar, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dcera čarodějky: Hadí dar postavy.

Dcera čarodějky: Hadí dar recenze a hodnocení

Tvůj názor na Dcera čarodějky: Hadí dar?

Ve filmu Dcera čarodějky: Hadí dar hrají Rebecca Emilie Sattrup, Jakob Oftebro, Dejan Čukić, Nicolas Bro, Petra Maria Scott, Allan Hyde, Mikkel Arendt.

Film Dcera čarodějky: Hadí dar režíruje Ask Hasselbalch.

Film Dcera čarodějky: Hadí dar má 103 minut.

Film Dcera čarodějky: Hadí dar můžete vidět na Starmax, SupremeXP, Voyo.

Film Dcera čarodějky: Hadí dar je online na Starmax, SupremeXP, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.