FB pixel TP pixel
Patriots Day
Patriots Day

Den patriotů

Patriots Day
USA | 2016 | Drama | Terorismus | 133 minut

Dramatický film sledující akce policejního komisaře Edwarda G. Daviseběhem událostí předcházejících bombovému atentátu na bostonském maratonu 2013. Mark Wahlberg ztělesňuje policejního seržanta Tommyho Saunderse, který se přidává k záchranářům v místě atentátu a poté se stává členem početného týmu v...

Dramatický film sledující akce policejního komisaře Edwarda G. Daviseběhem událostí předcházejících bombovému atentátu na bostonském maratonu 2013. Mark Wahlberg ztělesňuje policejního seržanta Tommyho Saunderse, který se přidává k záchranářům v místě atentátu a poté se stává členem početného týmu vyšetřovatelů, jenž intenzivně pátrá po pachateli bombového útoku.

Hrají: Mark Wahlberg, John Goodman, J.K. Simmons, Kevin Bacon, Michelle Monaghan, Melissa Benoist, Michael Beach, Khandi Alexander, Alex Wolff, Rachel Brosnahan, Lana Condor

Režie: Peter Berg

IMDb  73 % Kinobox  73 %

Den patriotů online

Sledovat Den patriotů online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Den patriotů online, zda je ke stažení a zda má Den patriotů dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 3. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 129 Kč nebo 179 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Den patriotů novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Den patriotů, které najdeš na našem webu.

10 říjnových novinek na HBO
10 říjnových novinek na HBO
13.10.2017 | Tipy na film

Během října na HBO se objeví několik zaručených filmových trháků (Hacksaw Ridge, třetí XXX), dále zajímavé dokumenty o Stevenu Spielbergovi nebo Vladimíru Mečiarovi (!) a také se dočkáme několika seriálových novinek. Po šesti letech se vrací Larry, kroť se, premiéru na HBO zažije u nás dosud neuvedený Billions a navrch je tu kostýmní drama od Toma Tykwera.

Den patriotů recenze a hodnocení

Ve filmu Den patriotů hrají Mark Wahlberg, John Goodman, J.K. Simmons, Kevin Bacon, Michelle Monaghan, Melissa Benoist, Michael Beach, Khandi Alexander, Alex Wolff, Rachel Brosnahan, Lana Condor.

Film Den patriotů režíruje Peter Berg.

Film Den patriotů má 133 minut.

Film Den patriotů můžete vidět na iTunes.

Film Den patriotů je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.