FB pixel TP pixel
Diana
Diana

Diana

Diana
Velká Británie | 2013 | Životopisné filmy | Králové a královny | 113 minut

Lady Dianu, princeznu z Walesu, zná téměř každý. Jen málokdo však zná skutečnou Dianu Spencerovou, jen málokdo v ní vidí obyčejnou ženu. Film Diana není klasickým životopisem, zaměřuje se na poslední dva roky jejího života, kdy opustila královskou rodinu a tísnivý život v Buckinghamském paláci. Na r...

Lady Dianu, princeznu z Walesu, zná téměř každý. Jen málokdo však zná skutečnou Dianu Spencerovou, jen málokdo v ní vidí obyčejnou ženu. Film Diana není klasickým životopisem, zaměřuje se na poslední dva roky jejího života, kdy opustila královskou rodinu a tísnivý život v Buckinghamském paláci. Na roky naplněné novou chutí žít, neúnavnou charitativní prací a milostným vztahem, v jaký už ani nedoufala. Jméno její lásky bude pro mnohé překvapením. Stejně jako vynalézavé triky a převlečení, které musela princezna Diana používat ke schůzkám se svým partnerem mimo dosah štvavých fotografů a ochranky.

IMDb  55 % CSFD  53 %

Diana online

Sledovat Diana online můžeš na Google Play, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Diana online, zda je ke stažení a zda má Diana dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Google Play
Google Play
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 15. 9. 2022
Půjčení za 82 Kč Nákup za 230 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Diana obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Diana, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Diana postavy.

Diana zajímavosti

Rozpočet
15 000 000 $
Tržby v českých kinech
3 557 176 Kč
Návštěvnost v českých kinech
28 096 diváků

Diana recenze a hodnocení

Ve filmu Diana hrají Naomi Watts, Naveen Andrews, Charles Edwards, Douglas Hodge, Lee Asquith-Coe, Cas Anvar, Geraldine James.

Film Diana režíruje Oliver Hirschbiegel.

Film Diana má 113 minut.

Film Diana měl rozpočet 15 000 000 $.

Film Diana vidělo v českých kinech 28 096 diváků.

Film Diana můžete vidět na Google Play, Voyo.

Film Diana je online na Google Play, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.