FB pixel TP pixel
Hyde Park on Hudson
Hyde Park on Hudson

Královský víkend

Hyde Park on Hudson
Velká Británie | 2012 | Životopisné filmy | Králové a královny | 94 minut

Každý občas potřebuje rozptýlení od každodenních starostí. I prezident. Píše se rok 1939. K americkému prezidentovi Franklinu D. Rooseveltovi (Bill Murray) přijíždí na státní návštěvu do jeho soukromé residence král a královna Anglie. Setkání je o to významnější, že se jedná o historicky první náv...

Každý občas potřebuje rozptýlení od každodenních starostí. I prezident. Píše se rok 1939. K americkému prezidentovi Franklinu D. Rooseveltovi (Bill Murray) přijíždí na státní návštěvu do jeho soukromé residence král a královna Anglie. Setkání je o to významnější, že se jedná o historicky první návštěvu anglického královského páru v USA. Poprvé se tak střetávají upjaté společenské konvence Angličanů s uvolně-nou americkou morálkou na té nejvyšší společen-ské úrovni. Pro konzervativní britské panovníky je připraven piknik s hot dogy jako hlavním chodem či koupání v plavkách za účasti novinářů. Nezvyklá je pro tak významnou návštěvu i přítomnost Daisy (Laura Linney), další ženy po boku prezidenta, vedle je-ho manželky.

IMDb  59 % CSFD  52 %

Královský víkend online

Sledovat Královský víkend online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Královský víkend online, zda je ke stažení a zda má Královský víkend dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 18. 1. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Královský víkend obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Královský víkend, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Královský víkend postavy.

Královský víkend zajímavosti

Tržby v českých kinech
232 440 Kč
Návštěvnost v českých kinech
1 764 diváků

Královský víkend recenze a hodnocení

Ve filmu Královský víkend hrají Bill Murray, Olivia Williams, Laura Linney, Olivia Colman, Elizabeth Marvel.

Film Královský víkend režíruje Roger Michell.

Film Královský víkend má 94 minut.

Film Královský víkend vidělo v českých kinech 1 764 diváků.

Film Královský víkend můžete vidět na Voyo.

Film Královský víkend je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.