FB pixel TP pixel
Wild Hogs

Divočáci

Wild Hogs
USA | 2007 | Komedie | Motorky | 100 minut

Co kdybyste mohli podniknout výlet, který by změnil váš obyčejný život v divoké a nespoutané dobrodružství? V rozpustilé komedii Divočáci se čtyři přední hollywoodské hvězdy – Tim Allen, na ...

Co kdybyste mohli podniknout výlet, který by změnil váš obyčejný život v divoké a nespoutané dobrodružství? V rozpustilé komedii Divočáci se čtyři přední hollywoodské hvězdy – Tim Allen, na dva Oscary nominovaný John Travolta, Martin Lawrence a na Oscara nominovaný William H. Macy – zhostily rolí kamarádů, kteří se jednoho dne rozhodnou radikálním způsobem opepřit svůj nudný život na předměstí a vydají se na motorkářský výlet napříč Amerikou. Oddech od práce a všedních povinností, o kterém tak dlouho snili, je konečně tady. Ani jeden z nich však nemá tušení, že se během cesty za svobodou a volností setkají se skutečným motorkářským gangem jménem Del Fuegos, a že je čekají odhalení překvapivých tajemství ve vlastních řadách.

IMDb  59 %

Divočáci online

Sledovat Divočáci online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Divočáci online, zda je ke stažení a zda má Divočáci dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 249 Kč nebo 279 Kč (HD)

Divočáci obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Divočáci, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Divočáci postavy.

Divočáci recenze a hodnocení

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Divočáci vidělo v českých kinech 13 777 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 1 564 294 Kč.