FB pixel TP pixel
Riding Alone for Thousands of Miles
Riding Alone for Thousands of Miles

Překonat sám tisíce mil

Riding Alone for Thousands of Miles
Čína | 2005 | Drama | Doják | 107 minut

Hrdinou koprodukčního asijského dramatu, pod nímž je jako režisér podepsán Yimou Zhang, tvůrce třikrát nominovaný na Oskara, je osamělý Gou-ichi Takata. Po rozchodu se synem už dlouho žije v japonské rybářské vesnici, když však dostane zprávu, že Ken-ichi (Kiichi Nakai) leží na smrtelné posteli, vyd...

Hrdinou koprodukčního asijského dramatu, pod nímž je jako režisér podepsán Yimou Zhang, tvůrce třikrát nominovaný na Oskara, je osamělý Gou-ichi Takata. Po rozchodu se synem už dlouho žije v japonské rybářské vesnici, když však dostane zprávu, že Ken-ichi (Kiichi Nakai) leží na smrtelné posteli, vydá se za ním do Tokia, aby se usmířili. Syn ale ani teď nechce otce vidět. Proto jeho žena Rie (Shinobu Terajimaová) předá otci videonahrávku, z níž pochopí synovu lásku k herectví i jeho veliký sen spatřit slavného čínského herce Li Tiamin. Aby znovu získal synovo srdce, se Gou ichi vydává napříč Čínou, aby herce našel a natočil jeho vystoupení. A při svém putování pochopí leccos důležitého o rodině, odpuštění a vykoupení. Ken Takakura v hlavní roli se na plátno vrací po pětileté přestávce.

IMDb  73 % Kinobox  73 %

Překonat sám tisíce mil online

Sledovat Překonat sám tisíce mil online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Překonat sám tisíce mil online, zda je ke stažení a zda má Překonat sám tisíce mil dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 28. 3. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Překonat sám tisíce mil novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Překonat sám tisíce mil, které najdeš na našem webu.

15 filmů s češtinou, které jsou od 1. listopadu nově dostupné na Netflixu
15 filmů s češtinou, které jsou od 1. listopadu nově dostupné na Netflixu
04.11.2021 12:00:00 | Tipy na film

S nástupem nového měsíce Netflix přidával do své nabídky i nové tituly. Po čase se opět můžete podívat například na Bayovy Transformers nebo Banderasova Zorra.

Překonat sám tisíce mil recenze a hodnocení

Tvůj názor na Překonat sám tisíce mil?

Ve filmu Překonat sám tisíce mil hrají .

Film Překonat sám tisíce mil režíruje .

Film Překonat sám tisíce mil má 107 minut.

Film Překonat sám tisíce mil můžete vidět na iTunes.

Film Překonat sám tisíce mil je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.