FB pixel TP pixel
To Rome with Love
To Rome with Love

Do Říma s láskou

To Rome with Love
USA | 2012 | Komedie | Romantická komedie | 112 minut

Režisér Woody Allen při své cestě po Evropě tentokrát doputoval do hlavního města Itálie, kde si zahrál s osudy několika různých lidí. Film je složen ze čtyř povídek. V prvním příběhu přijíždí postarší manželský pár (Judy Davis a Woody Allen) do Říma, aby poznal nastávajícího své dcery, z něhož není...

Režisér Woody Allen při své cestě po Evropě tentokrát doputoval do hlavního města Itálie, kde si zahrál s osudy několika různých lidí. Film je složen ze čtyř povídek. V prvním příběhu přijíždí postarší manželský pár (Judy Davis a Woody Allen) do Říma, aby poznal nastávajícího své dcery, z něhož není její neurotický otec zrovna nadšený. Další příběh filmu je o prostituce (Penélope Cruz), která má za úkol splnit jakékoliv přání klientovi, jenž moc netuší, co po něm ta podivná žena chce. V následující části si italský dav splete muže (Roberto Benigni) s filmovou hvězdou a jeho život se otočí o 180°. V poslední povídce navštívíme mladý americký pár (Greta Gerwig a Jesse Eisenberg), jehož životem zamíchají dvě nenadálé návštěvy v podání Ellen Page a Aleca Baldwina.

Hrají: Ellen Page, Woody Allen, Jesse Eisenberg, Penélope Cruz, Alec Baldwin, Roberto Benigni, Alessandra Mastronardi

Režie: Woody Allen

IMDb  63 % Kinobox  62 %

Do Říma s láskou online

Sledovat Do Říma s láskou online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Do Říma s láskou online, zda je ke stažení a zda má Do Říma s láskou dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 18. 2. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Do Říma s láskou novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Do Říma s láskou, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších filmů odehrávajících se v Itálii
10 nejlepších filmů odehrávajících se v Itálii
31.07.2018 | Tipy na film

Po Francii a Velké Británii pokračujeme v našem letním seriálu, který vás skrze skvělé filmy zavede do nejrůznějších evropských destinací. Pokud tedy ještě stále přemýšlíte, kam v létě vyrazit na dovolenou, nehledejte dál!

Do Říma s láskou zajímavosti

Rozpočet
17 000 000 $
Celosvětové tržby
73 244 881 $
Tržby v USA
16 685 867 $
Tržby v českých kinech
5 630 702 Kč
Návštěvnost v českých kinech
45 587 diváků

Do Říma s láskou recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes

Se světem, v němž může selhat i spolehlivý Woody Allen, něco není v pořádku. Ale stalo se; ve filmu Do Říma s láskou bloumá režisér věčným městem bezcílně, a co hůř, pokouší se o satiru....   Celá recenze

 55 %

Ve filmu Do Říma s láskou hrají Ellen Page, Woody Allen, Jesse Eisenberg, Penélope Cruz, Alec Baldwin, Roberto Benigni, Alessandra Mastronardi.

Film Do Říma s láskou režíruje Woody Allen.

Film Do Říma s láskou má 112 minut.

Film Do Říma s láskou měl rozpočet 17 000 000 $.

Film Do Říma s láskou vidělo v českých kinech 45 587 diváků.

Film Do Říma s láskou můžete vidět na Filmbox+.

Film Do Říma s láskou je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.