FB pixel TP pixel
Dobrá čtvrť
Dobrá čtvrť

Dobrá čtvrť

Dobrá čtvrť
Česko | 2005 | Drama seriály | Rodinné | 54 minut | Nové díly od 11. 5. 2019

Poslední srpnové ráno je plné slunce. Pro osmnáctiletou Zuzanu ale nemůže být smutnější. Spolu s rodiči a malými brášky se právě dnes stěhuje z honosné vily, kde prožila celé své dětství. Opouští nejlepší kamarády Káťu a Honzu, ještě naposledy si prohlíží zahradní altánek, aby si uchovala v paměti s...

Poslední srpnové ráno je plné slunce. Pro osmnáctiletou Zuzanu ale nemůže být smutnější. Spolu s rodiči a malými brášky se právě dnes stěhuje z honosné vily, kde prožila celé své dětství. Opouští nejlepší kamarády Káťu a Honzu, ještě naposledy si prohlíží zahradní altánek, aby si uchovala v paměti svůj holčičí ráj a pak už odjíždí z dobré vilové čtvrti rovnou na sídliště, do stísněného panelového bytu. Těsně před odjezdem se ve dveřích svého bývalého domova míjí s novým majitelem vily a jeho synem Michalem, které Zuzana pochopitelně vnímá jako nepřátele. Netuší, že s tímhle protivným klukem se znovu setkají už druhý den. Ve stejném gymnáziu, ve stejné maturitní třídě mají společně strávit celý školní rok. Že to bude docela peklo, je jasné od okamžiku, kdy Michal předstoupí před své spolužáky. Na prvním mejdanu k oslavě Katčiných narozenin dostává pokušitel svou první příležitost.

IMDb  64 % CSFD  62 %

Dobrá čtvrť online

Sledovat Dobrá čtvrť online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dobrá čtvrť online, zda je ke stažení a zda má Dobrá čtvrť dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 1. 12. 2017
Zdarma

Dobrá čtvrť obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dobrá čtvrť, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dobrá čtvrť postavy.

Dobrá čtvrť recenze a hodnocení