FB pixel TP pixel
Vyprávěj
Vyprávěj

Vyprávěj

Vyprávěj
Česko | 2009 | Drama seriály | Rodinné | 52 minut | Nové díly od 17. 3. 2018

Vyprávěj je český televizní retroseriál vyráběný v koprodukci České televize a společnosti Dramedy Productions. Natáčení začalo v roce 2009 a první díl s názvem Od začátku byl uveden na programu ČT1 v pondělí 31. srpna 2009. Seriál je uváděn v týdenní periodicitě a stopáž každého dílu je cca 52 minu...

Vyprávěj je český televizní retroseriál vyráběný v koprodukci České televize a společnosti Dramedy Productions. Natáčení začalo v roce 2009 a první díl s názvem Od začátku byl uveden na programu ČT1 v pondělí 31. srpna 2009. Seriál je uváděn v týdenní periodicitě a stopáž každého dílu je cca 52 minut. Děj se odehrává v Československu a je zasazen do skutečných historických událostí, které ovlivňují příběhy jednotlivých postav. Dobovou atmosféru autoři navozují ukázkami z dobových Československých filmových týdeníků s původními komentáři, případně novým historizujícím komentářem, který namluvil Vladimír Fišer. Příběh je doprovázen hlasem vypravěče, který propůjčil herec Vojtěch Kotek a poté Matěj Hádek. Scénáře vznikají pod vedením scenáristy Rudolfa Merknera.

Hrají: Ondrej Veselý, Svatopluk Skopal, Veronika Freimanová, Andrea Kerestešová, Roman Vojtek, Jaromír Nosek, Alžbeta Stanková

IMDb  69 % Kinobox  74 %

Vyprávěj online

Sledovat Vyprávěj online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vyprávěj online, zda je ke stažení a zda má Vyprávěj dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 18. 1. 2010
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vyprávěj novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Vyprávěj, které najdeš na našem webu.

10 filmů a seriálů, kterými si připomenete výročí pádu komunismu
10 filmů a seriálů, kterými si připomenete výročí pádu komunismu
17.11.2019 | České novinky

Dnes si připomínáme třicet let od pádu komunismu, proto jsme pro vás sestavili žebříček deseti snímků a seriálů, které se hodí na oslavu tohoto významného výročí.

10 tematických filmů a seriálů o 17. listopadu
10 tematických filmů a seriálů o 17. listopadu
16.11.2018 10:30:00 | Tipy na film

I když komunistickou éru můžete v porevoluční kinematografii přehazovat vidlema, samotné sametové revoluci se čeští filmaři spíš vyhýbají. Přesto jsme pro vás našli 10 tematických filmů, kterými si můžete sváteční den zpestřit a užít si trochu toho revolučního nadšení i z pohodlí vlastního obýváku.

Vyprávěj recenze a hodnocení

V seriálu Vyprávěj hrají Ondrej Veselý, Svatopluk Skopal, Veronika Freimanová, Andrea Kerestešová, Roman Vojtek, Jaromír Nosek, Alžbeta Stanková.

Seriál Vyprávěj můžete vidět na iVysílání.

Seriál Vyprávěj je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.