FB pixel TP pixel
Dokonalý svět
Dokonalý svět

Dokonalý svět

Dokonalý svět
Česko | 2010 | Drama seriály | Novináři | 50 minut

Děj seriálu Dokonalý svět se odehrává v redakci módního časopisu Grace. Jeho hrdinky a hrdinové žijí život stejně nablýskaný, jako jsou obálky časopisu, pro který pracují. Tak jako se různí jejich věk a postavení, liší se i problémy, které je trápí. Ambiciózní a sebevědomá módní ředitelka časopisu ...

Děj seriálu Dokonalý svět se odehrává v redakci módního časopisu Grace. Jeho hrdinky a hrdinové žijí život stejně nablýskaný, jako jsou obálky časopisu, pro který pracují. Tak jako se různí jejich věk a postavení, liší se i problémy, které je trápí. Ambiciózní a sebevědomá módní ředitelka časopisu Michelle (Jitka Čvančarová) se v soukromí mění v oddanou milenku, která nikdy nepřestává doufat, že bude jednou povýšena na post manželky. “Moje postava profesionální módní redaktorky nebude v tom seriálu úplně kladná. Popravdě řečeno, bude to nepříjemná ženská na první dobrou. Nakonec se ale snad ukáže, že má dobrý lidský charakter,“ sdělila Jitka Čvančarová. “Netajíme se tím, že Dokonalý svět bude tak trochu Ďábel nosí Pradu po česku, nebo možná tak trošku Sex ve městě”. Šéfredaktorka Andrea (Tereza Brodská) se naopak všemožně snaží skloubit manžela, děti a zaměstnání. Zralá redaktorka Alžběta (Jana Hlaváčová), pro kterou je Grace vším, se snaží všemožně zachránit starý svět před novými pořádky. Ředitel časopisu David v podání Saši Rašilova je snob, který má přehled, rád se poslouchá a moc dobře ví, že se líbí ženám. V módní redakci nemůže rozhodně chybět talentovaný stylista Oscar, v jehož mužském těle sídlí ženská duše – citlivá a zranitelná.

IMDb  70 % CSFD  84 %

Dokonalý svět online

Sledovat Dokonalý svět online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dokonalý svět online, zda je ke stažení a zda má Dokonalý svět dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 12. 11. 2019
Předplatné za 159 Kč

Dokonalý svět obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dokonalý svět, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dokonalý svět postavy.

Eva Sakálová
Eva Sakálová
Marie Urbanová, asistentka
Saša Rašilov
Saša Rašilov
David Maxa, ředitel
Tereza Brodská
Tereza Brodská
Andrea, šéfredaktorka
Martin Pechlát
Martin Pechlát
Pavel Havelka, Andrein manžel
Jitka Čvančarová
Jitka Čvančarová
Michelle Pavlíková, modní ředitelka
Vojtěch Dyk
Vojtěch Dyk
Oskar, stylista
Vanda Hybnerová
Vanda Hybnerová
Olga Kruťanda Krutvorová, ředitelka inzerce
Juraj Kukura
Juraj Kukura
Vladimír Maxa, vydavatel
Filip Čapka
Filip Čapka
George Polák, fotograf
Zuzana Norisová
Zuzana Norisová
Iveta Urbanová, ztřeštěná sestra Marie
Vít Karas
Vít Karas
Tvůrce
Vít Karas
Vít Karas
Režie

Dokonalý svět recenze a hodnocení

V seriálu Dokonalý svět hrají Eva Sakálová, Saša Rašilov, Tereza Brodská, Martin Pechlát, Jitka Čvančarová, Vojtěch Dyk, Vanda Hybnerová.

Seriál Dokonalý svět můžete vidět na Voyo.

Seriál Dokonalý svět je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.