FB pixel TP pixel
Dr. Jekyll and Mr. Hyde
Dr. Jekyll and Mr. Hyde

Doktor Jekyll a Pan Hyde

Dr. Jekyll and Mr. Hyde
Velká Británie | 2003 | Sci-fi filmy | Monstrum | 96 minut

Mladý a poměrně zámožný doktor Henry Jekyll přednáší na jedné z prestižních anglických univerzit a pracuje na svém výzkumu podstaty člověka. U studentů je oblíben pro své občas neobvyklé způsoby přednášek, konzervativní vedení univerzity však pro jeho způsoby nemá příliš pochopení. A totéž platí o J...

Mladý a poměrně zámožný doktor Henry Jekyll přednáší na jedné z prestižních anglických univerzit a pracuje na svém výzkumu podstaty člověka. U studentů je oblíben pro své občas neobvyklé způsoby přednášek, konzervativní vedení univerzity však pro jeho způsoby nemá příliš pochopení. A totéž platí o Jekyllových výzkumech, které jsou na 19. století příliš nekonvenční. Není divu, že když chce provést experiment na člověku, rozhodne se rada Jekyllovi naznačit, že už příliš vybočuje z řady a zastaví financování jeho výzkumu. Jekyll je však odhodlán ve výzkumu pokračovat za každou cenu a když je vzápětí pozván na večeři k siru Danversi Carewovi, jehož dcera Sarah ho zbožňuje, seznámí ho se svou teorií o dobru a zlu v každém člověku, stejně jako s cílem svého výzkumu, kterým by mělo být oddělení jednotlivých polovin.

Hrají: John Hannah, David Warner, Gerard Horan, Kellie Shirley, Jack Blumenau, Brian Pettifer, Ellie Haddington, Mel Martin, Tilly Vosburgh, Elodie Kendall, Ifan Meredith

Režie: Maurice Phillips

Doktor Jekyll a Pan Hyde online

Sledovat Doktor Jekyll a Pan Hyde online můžeš na SkyShowtime. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Doktor Jekyll a Pan Hyde online, zda je ke stažení a zda má Doktor Jekyll a Pan Hyde dabing nebo titulky.

SkyShowtime
SkyShowtime
původní znění | české titulky | | HD kvalita | od 14. 12. 2023
Předplatné za 179 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Doktor Jekyll a Pan Hyde recenze a hodnocení

Ve filmu Doktor Jekyll a Pan Hyde hrají John Hannah, David Warner, Gerard Horan, Kellie Shirley, Jack Blumenau, Brian Pettifer, Ellie Haddington, Mel Martin, Tilly Vosburgh, Elodie Kendall, Ifan Meredith.

Film Doktor Jekyll a Pan Hyde režíruje Maurice Phillips.

Film Doktor Jekyll a Pan Hyde má 96 minut.

Film Doktor Jekyll a Pan Hyde můžete vidět na SkyShowtime.

Film Doktor Jekyll a Pan Hyde je online na SkyShowtime, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.