FB pixel TP pixel
Doktor Martin
Doktor Martin

Doktor Martin

Doktor Martin
Česko | 2015 | Komedie | Rodinné | 52 minut | Nové díly od 7. 8. 2018

Do malé vesničky pod Beskydy přijíždí nový obvodní lékař. Jmenuje se Martin Elinger. Až do té doby pracoval jako špičkový chirurg na specializovaném pracovišti v Praze. Teď jej čeká praxe obvoďáka a venkov se všemi svými charakteristickými znaky. Mezi ně patří i to, že všichni se všemi komunikují vě...

Do malé vesničky pod Beskydy přijíždí nový obvodní lékař. Jmenuje se Martin Elinger. Až do té doby pracoval jako špičkový chirurg na specializovaném pracovišti v Praze. Teď jej čeká praxe obvoďáka a venkov se všemi svými charakteristickými znaky. Mezi ně patří i to, že všichni se všemi komunikují většinou na hodně blízkou vzdálenost. A to je hlavní kámen úrazu. Arogantní a ironický doktor sice profesně zvládá i ty nejsložitější případy, v běžné komunikaci s lidmi je ale jako slon v porceláně. Mezi své nové spoluobčany nezapadne a často si svým přičiněním komplikuje i ty nejjednodušší životní situace.

Hrají: Gabriela Mihalčínová, Václav Kopta, Eva Leinweberová, Gabriela Marcinková, Lenka Vlasáková, Ady Hajdu, Otmar Brancuzský

Režie: Petr Zahrádka, Petr Zahrádka

IMDb  66 % Kinobox  57 %

Doktor Martin online

Sledovat Doktor Martin online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Doktor Martin online, zda je ke stažení a zda má Doktor Martin dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 4. 12. 2016
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Doktor Martin novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Doktor Martin, které najdeš na našem webu.

Česká televize láká na seriály od Hřebejka, Krobota či Prušinovského
Česká televize láká na seriály od Hřebejka, Krobota či Prušinovského
05.12.2018 9:00:00 | České novinky

Česká veřejnoprávní televize včera oznámila svou programovou nabídku na první polovinu příštího roku. Těšit se můžeme na pokračovaní několika úspěšných seriálů, stejně tak i na několik nových původních projektů.

Doktor Martin recenze a hodnocení

V seriálu Doktor Martin hrají Gabriela Mihalčínová, Václav Kopta, Eva Leinweberová, Gabriela Marcinková, Lenka Vlasáková, Ady Hajdu, Otmar Brancuzský.

Seriál Doktor Martin můžete vidět na iVysílání.

Seriál Doktor Martin je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.