FB pixel TP pixel

Strážmistr Topinka online

Sledovat Strážmistr Topinka online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Strážmistr Topinka online, zda je ke stažení a zda má Strážmistr Topinka dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 5. 4. 2019
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Strážmistr Topinka novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Strážmistr Topinka, které najdeš na našem webu.

10 českých seriálových novinek roku 2019
10 českých seriálových novinek roku 2019
15.01.2019 9:15:00 | České novinky

Podporujete lokální farmáře? Tak proč to nezkusit i s lokálními filmaři. A že se letos v českých televizích poměrně urodilo. Podívejte se, které české seriály byste si neměli nechat ujít.

Strážmistr Topinka recenze a hodnocení

Martin Staněk
Martin Staněk TotalFilm
11.01.2019

Pichlavé hlášky Doktora Martina vám možná budou chybět, ale i na ty se sporadicky dostane. Postava Tomáše Topinky je jednou z nejzajímavějších a nejsympatičtějších postav v české seriálové tvorbě. Podpořena šikovným hereckým představitelem samozřejmě. Dívat se na někdy prazvláštní metody mladého hor......   Celá recenze

 60 %
Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
11.01.2019

Seriál Strážmistr Topinka odvozený z Doktora Martina, který v pátek startuje v České televizi, je o jeden ovčí chloupek zábavnější než celovečerní film Doktor Martin: Záhada v Beskydech. Ovšem tím výčet pochval skoro končí....   Celá recenze

 40 %

V seriálu Strážmistr Topinka hrají Gabriela Mihalčínová, Josefína Krycnerová, Adéla Olivová, Radoslav Šopík, Gabriela Marcinková, Tomáš Hanák, Tomáš Měcháček.

Seriál Strážmistr Topinka můžete vidět na iVysílání.

Seriál Strážmistr Topinka je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.