FB pixel TP pixel
Don Camillo
Don Camillo

Don Camillo

Don Camillo
Itálie | 1983 | Komedie | Akční komedie | 126 minut

Italská filmová komedie s Terence Hillem v hlavní roli. Hlavním hrdinou bláznivého příběhu je svérázný služebník církve, který své ovečky na italském venkově objíždí na terénním motocyklu, ve chvílích volna trénuje místní fotbalovou jedenáctku, mezi kazatelnou a zpovědnicí jezdí na kolečkových brusl...

Italská filmová komedie s Terence Hillem v hlavní roli. Hlavním hrdinou bláznivého příběhu je svérázný služebník církve, který své ovečky na italském venkově objíždí na terénním motocyklu, ve chvílích volna trénuje místní fotbalovou jedenáctku, mezi kazatelnou a zpovědnicí jezdí na kolečkových bruslích a žádná ze světských radostí mu není cizí. Proti němu stojí jeho věčný soupeř, místní starosta Peppone, který hájí barvy italské komunistické strany. Oba zarytě bojují o přízeň místních lidí a používají k tomu všechny možné i nemožné metody, včetně svérázných a mnohdy originálních pokusů o diskreditaci toho druhého.

Hrají: Terence Hill, Colin Blakely, Mimsy Farmer, Andy Luotto, Lew Ayres, Sam Whipple, Joseph Ragno

Režie: Terence Hill

IMDb  57 % Kinobox  57 %

Don Camillo online

Sledovat Don Camillo online můžeš na Stream. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Don Camillo online, zda je ke stažení a zda má Don Camillo dabing nebo titulky.

Stream
Stream
od 1. 5. 2022
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Don Camillo novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Don Camillo, které najdeš na našem webu.

10 filmů s Terencem Hillem pro tenhle víkend
10 filmů s Terencem Hillem pro tenhle víkend
29.03.2019 19:30:00 | Tipy na film

Ocelově modré oči a pěsti létající na všechny strany. Co jiného si po vyslovení jména Terence Hill ostatně představit než pořádnou rvačku, na konci které odchází s několika šrámy po boku věrného parťáka Buda Spencera. A kdy jindy si připomenout to nejlepší z jeho filmografie než právě nyní, když oslavuje požehnaných 80 let.

Don Camillo recenze a hodnocení

Ve filmu Don Camillo hrají Terence Hill, Colin Blakely, Mimsy Farmer, Andy Luotto, Lew Ayres, Sam Whipple, Joseph Ragno.

Film Don Camillo režíruje Terence Hill.

Film Don Camillo má 126 minut.

Film Don Camillo můžete vidět na Stream.

Film Don Camillo je online na Stream, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.