FB pixel TP pixel
The Entitled
The Entitled

Donucen ke zločinu

The Entitled
Kanada | 2011 | Thrillery | Zmizení | 91 minut

Mladý muž, zlomený a bez práce, unese tři bohaté vysokoškoláky a žádá od jejich otců výkupné, aby zachránil svou rodinu... Paul Dynan je bez práce a budoucnosti, o které snil. Jeho rodina bojuje o přežití a on naplánuje dokonalý zločin - zbohatnout z jmění těch, co ho mají. Rozhodl se unést tři děti...

Mladý muž, zlomený a bez práce, unese tři bohaté vysokoškoláky a žádá od jejich otců výkupné, aby zachránil svou rodinu... Paul Dynan je bez práce a budoucnosti, o které snil. Jeho rodina bojuje o přežití a on naplánuje dokonalý zločin - zbohatnout z jmění těch, co ho mají. Rozhodl se unést tři děti bohatých prominentů a žádat výkupné ve výši 3 milionů dolarů. V průběhu dlouhé noci, kdy Paul a jeho komplici drží své rukojmí, se otcové musí rozhodnout mezi životem svých dětí a penězi. Na povrch vyjdou dlouho skrývaná tajemství. Když Paulovy komplici, kteří si rádi hrají se zbraněmi, stisknou spoušť a je prolita krev, perfektní plán se začne hroutit...

Hrají: Ray Liotta, Kevin Zegers, Victor Garber, Laura Vandervoort, Dustin Milligan, Devon Bostick, Stephen McHattie

Režie: Aaron Woodley

IMDb  61 % Kinobox  59 %

Donucen ke zločinu online

Sledovat Donucen ke zločinu online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Donucen ke zločinu online, zda je ke stažení a zda má Donucen ke zločinu dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 4. 12. 2023
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Donucen ke zločinu recenze a hodnocení

Ve filmu Donucen ke zločinu hrají Ray Liotta, Kevin Zegers, Victor Garber, Laura Vandervoort, Dustin Milligan, Devon Bostick, Stephen McHattie.

Film Donucen ke zločinu režíruje Aaron Woodley.

Film Donucen ke zločinu má 91 minut.

Film Donucen ke zločinu můžete vidět na Starmax.

Film Donucen ke zločinu je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.