FB pixel TP pixel
Dopis psaný španělsky
Dopis psaný španělsky

Dopis psaný španělsky

Dopis psaný španělsky
Česko | 1980 | Podnájemníci (kolekce) | Komedie | Situace

Příběhy Zbyňka, Alenky a Kateřiny jste sledovali v inscenacích "Podnájemníci" a "Otec nebo bratr". Ze Zbyňka a Kateřiny se stali manželé a z Alenky krásná mladá dáma. Matky a otcové nejlépe vědí, jak složité tím začíná období v životě rodiny. Slečna začíná objevovat dosud neznámý svět, v němž se býv...

Příběhy Zbyňka, Alenky a Kateřiny jste sledovali v inscenacích "Podnájemníci" a "Otec nebo bratr". Ze Zbyňka a Kateřiny se stali manželé a z Alenky krásná mladá dáma. Matky a otcové nejlépe vědí, jak složité tím začíná období v životě rodiny. Slečna začíná objevovat dosud neznámý svět, v němž se bývalí nesnesitelní kluci mění v docela snesitelné mladé muže. Většinou ovšem s vlastnostmi, které se rodičům nejeví jako zcela ideální. Je-li Zbyněk bratr s povinnostmi otce, pak s Alenčinou dospělostí stojí na prahu starostí, které mu pořádně zamotají hlavu... Na řadě je poslední díl oblíbené komediální trilogie.

IMDb  57 % CSFD  64 %

Dopis psaný španělsky online

Sledovat Dopis psaný španělsky online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dopis psaný španělsky online, zda je ke stažení a zda má Dopis psaný španělsky dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
český dabing | od 13. 3. 2021
Zdarma

Dopis psaný španělsky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Dopis psaný španělsky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Dopis psaný španělsky postavy.

Dopis psaný španělsky recenze a hodnocení