FB pixel TP pixel
Podnájemníci
Podnájemníci

Podnájemníci

Podnájemníci
Česko | 1976 | Podnájemníci (kolekce) | Komedie | Situace

První část volné trilogie o trampotách dvou osiřelých sourozenců, třináctileté Alenky a třiadvacetiletého Zbyňka, vychází ze zvláštních situace rodiny, v níž si sourozenci navzájem musí nahradit rodiče. Bratr by se rád oženil, ale brání mu ohled na sestru, která na něm lpí a žárlí na všechno kolem n...

První část volné trilogie o trampotách dvou osiřelých sourozenců, třináctileté Alenky a třiadvacetiletého Zbyňka, vychází ze zvláštních situace rodiny, v níž si sourozenci navzájem musí nahradit rodiče. Bratr by se rád oženil, ale brání mu ohled na sestru, která na něm lpí a žárlí na všechno kolem něho. Přivádí tedy do bytu svou dívku Kateřinu, kterou má rád, jako podnájemnici... Hra autorů Vojtěcha Měšťana a Rudolfa Ráže Podnájemníci v režii Františka Filipa získala na MTF Zlatá Praha v roce 1977 Cenu za nejlepší komedii.

IMDb  75 % CSFD  73 %

Podnájemníci online

Sledovat Podnájemníci online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Podnájemníci online, zda je ke stažení a zda má Podnájemníci dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 29. 12. 2020
Zdarma

Podnájemníci obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Podnájemníci, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Podnájemníci postavy.

Ivana Andrlová
Ivana Andrlová
Alenka Kučerová
Daniela Kolářová
Daniela Kolářová
Kateřina Břízová
Jaromír Hanzlík
Jaromír Hanzlík
Zbyněk Kučera

Podnájemníci recenze a hodnocení