FB pixel TP pixel
Podnájemníci
Podnájemníci

Podnájemníci

Podnájemníci
Česko | 1976 | Podnájemníci (kolekce) | Komedie | Situace

První část volné trilogie o trampotách dvou osiřelých sourozenců, třináctileté Alenky a třiadvacetiletého Zbyňka, vychází ze zvláštních situace rodiny, v níž si sourozenci navzájem musí nahradit rodiče. Bratr by se rád oženil, ale brání mu ohled na sestru, která na něm lpí a žárlí na všechno kolem n...

První část volné trilogie o trampotách dvou osiřelých sourozenců, třináctileté Alenky a třiadvacetiletého Zbyňka, vychází ze zvláštních situace rodiny, v níž si sourozenci navzájem musí nahradit rodiče. Bratr by se rád oženil, ale brání mu ohled na sestru, která na něm lpí a žárlí na všechno kolem něho. Přivádí tedy do bytu svou dívku Kateřinu, kterou má rád, jako podnájemnici... Hra autorů Vojtěcha Měšťana a Rudolfa Ráže Podnájemníci v režii Františka Filipa získala na MTF Zlatá Praha v roce 1977 Cenu za nejlepší komedii.

Hrají: Ivana Andrlová, Daniela Kolářová, Jaromír Hanzlík

Režie: František Filip

IMDb  75 % Kinobox  69 %

Podnájemníci online

Sledovat Podnájemníci online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Podnájemníci online, zda je ke stažení a zda má Podnájemníci dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 16. 2. 2003
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Podnájemníci recenze a hodnocení

Ve filmu Podnájemníci hrají Ivana Andrlová, Daniela Kolářová, Jaromír Hanzlík.

Film Podnájemníci režíruje František Filip.

Film Podnájemníci můžete vidět na iVysílání.

Film Podnájemníci je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.