FB pixel TP pixel
A Drama of Jealousy (And Other Things)
A Drama of Jealousy (And Other Things)

Drama žárlivosti

A Drama of Jealousy (And Other Things)
Itálie | 1970 | Komedie | Sukničkář | 105 minut

Marcello Mastroianni v roli podvádějícího i podváděného muže aneb každé milostné dobrodružství jednou končí. Zedník Oreste Nardi v podání Marcella Mastroianniho opustí svou manželku i s dětmi kvůli svůdné květinářce Adelaidě (Monica Vittiová). Ta mu však záhy oplatí stejnou zradou, když dá přednost...

Marcello Mastroianni v roli podvádějícího i podváděného muže aneb každé milostné dobrodružství jednou končí. Zedník Oreste Nardi v podání Marcella Mastroianniho opustí svou manželku i s dětmi kvůli svůdné květinářce Adelaidě (Monica Vittiová). Ta mu však záhy oplatí stejnou zradou, když dá přednost mladšímu muži v podání Giancarla Gianniniho. Oreste však svou vášeň přerůstající v chorobnou žárlivost není schopen zkrotit. Ironická komedie z dílny režiséra Ettoreho Scoly parafrázuje bulvární příběhy. Filmu dominuje lehkost stylu a přesné vykreslení lidových protagonistů trojúhelníkového dramatu. Za roli Oresta získal Marcello Mastroianni v roce 1970 cenu na Mezinárodním filmovém festivalu v Cannes.

IMDb  71 % CSFD  67 %

Drama žárlivosti online

Sledovat Drama žárlivosti online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Drama žárlivosti online, zda je ke stažení a zda má Drama žárlivosti dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 31. 3. 2021
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Drama žárlivosti obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Drama žárlivosti, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Drama žárlivosti postavy.

Monica Vitti
Monica Vitti
Adelaide
Marisa Merlini
Marisa Merlini
Silvana
Hércules Cortés
Hércules Cortés
Ambleto di Meo
Fernando Sánchez Polack
Fernando Sánchez Polack
Capo del Partito Comunista
Gioia Desideri
Gioia Desideri
amica di Adelaide
Ettore Scola
Ettore Scola
Režie

Drama žárlivosti recenze a hodnocení

Ve filmu Drama žárlivosti hrají Marcello Mastroianni, Monica Vitti, Giancarlo Giannini, Manuel Zarzo, Marisa Merlini, Hércules Cortés, Fernando Sánchez Polack.

Film Drama žárlivosti režíruje Ettore Scola.

Film Drama žárlivosti má 105 minut.

Film Drama žárlivosti můžete vidět na Netflix.

Film Drama žárlivosti je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.