FB pixel TP pixel
A Drama of Jealousy (And Other Things)
A Drama of Jealousy (And Other Things)

Drama žárlivosti

A Drama of Jealousy (And Other Things)
Itálie | 1970 | Komedie | Sukničkář | 105 minut

Marcello Mastroianni v roli podvádějícího i podváděného muže aneb každé milostné dobrodružství jednou končí. Zedník Oreste Nardi v podání Marcella Mastroianniho opustí svou manželku i s dětmi kvůli svůdné květinářce Adelaidě (Monica Vittiová). Ta mu však záhy oplatí stejnou zradou, když dá přednost...

Marcello Mastroianni v roli podvádějícího i podváděného muže aneb každé milostné dobrodružství jednou končí. Zedník Oreste Nardi v podání Marcella Mastroianniho opustí svou manželku i s dětmi kvůli svůdné květinářce Adelaidě (Monica Vittiová). Ta mu však záhy oplatí stejnou zradou, když dá přednost mladšímu muži v podání Giancarla Gianniniho. Oreste však svou vášeň přerůstající v chorobnou žárlivost není schopen zkrotit. Ironická komedie z dílny režiséra Ettoreho Scoly parafrázuje bulvární příběhy. Filmu dominuje lehkost stylu a přesné vykreslení lidových protagonistů trojúhelníkového dramatu. Za roli Oresta získal Marcello Mastroianni v roce 1970 cenu na Mezinárodním filmovém festivalu v Cannes.

Drama žárlivosti obsazení

Herci: Marcello Mastroianni, Monica Vitti, Giancarlo Giannini, Manuel Zarzo, Marisa Merlini, Hércules Cortés, Fernando Sánchez Polack

Režie: Ettore Scola

IMDb  71 % Kinobox  69 % Drama žárlivosti CSFD 67 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Drama žárlivosti online

Zde ti nabídneme, kde sledovat Drama žárlivosti online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Drama žárlivosti dabing nebo titulky.

Drama žárlivosti celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít Drama žárlivosti Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Drama žárlivosti recenze a hodnocení

Ve filmu Drama žárlivosti hrají Marcello Mastroianni, Monica Vitti, Giancarlo Giannini, Manuel Zarzo, Marisa Merlini, Hércules Cortés, Fernando Sánchez Polack.

Film Drama žárlivosti režíruje Ettore Scola.

Film Drama žárlivosti má 105 minut.

Film Drama žárlivosti není zatím nikde online.

Film Drama žárlivosti není zatím kde sledovat.