FB pixel TP pixel
The Story of Us
The Story of Us

Druhá šance

The Story of Us
USA | 1999 | Drama | Krize středního věku | 95 minut

Po patnáctiletém manželství se Ben a Kattie Jordanovi ocitají před osudovým rozhodnutím. Zdá se, že láska je pryč a každodenní hádky nedávají žádnou naději do budoucna. K rozhodnutí jak chtějí využít toho, že jejich děti, dvanáctiletý syn Josh a desetiletá dcera Erin, odjíždějí na prázdninový letní ...

Po patnáctiletém manželství se Ben a Kattie Jordanovi ocitají před osudovým rozhodnutím. Zdá se, že láska je pryč a každodenní hádky nedávají žádnou naději do budoucna. K rozhodnutí jak chtějí využít toho, že jejich děti, dvanáctiletý syn Josh a desetiletá dcera Erin, odjíždějí na prázdninový letní tábor. Ben, který je spisovatelem, se odstěhuje a pronajme si nový byt, Kattie, která se živí psaním křížovek, se v kursu vaření seznámí se sympatickým rozvedeným zubařem. Oba však na sebe stále myslí a telefonují si pod záminkou různých nedůležitých drobností. Když se však sejdou, skončí společná večeře další hádkou. Během odloučení oba vzpomínají na společně prožité roky. Na to jak se seznámili, na první těžké roky, na vzájemné projevy lásky, ale také na řadu více či méně malicherných sporů a hádek, na různé psychoterapeuty, s jejichž pomocí chtěli řešit prohlubující se krizi manželství, na společnou dovolenou v Evropě, na nemoci dětí.

Hrají: Bruce Willis, Michelle Pfeiffer, Rob Reiner, Colleen Rennison, Jake Sandvig, Casey Boersma, Julie Hagerty

Režie: Rob Reiner

IMDb  60 % Kinobox  58 %

Druhá šance online

Sledovat Druhá šance online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Druhá šance online, zda je ke stažení a zda má Druhá šance dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 18. 3. 2021
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Druhá šance zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 886 624 Kč
Návštěvnost v českých kinech
29 495 diváků

Druhá šance recenze a hodnocení

Ve filmu Druhá šance hrají Bruce Willis, Michelle Pfeiffer, Rob Reiner, Colleen Rennison, Jake Sandvig, Casey Boersma, Julie Hagerty.

Film Druhá šance režíruje Rob Reiner.

Film Druhá šance má 95 minut.

Film Druhá šance vidělo v českých kinech 29 495 diváků.

Film Druhá šance můžete vidět na Prima Plus.

Film Druhá šance je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.