FB pixel TP pixel
The Story of Us
The Story of Us

Druhá šance

The Story of Us
USA | 1999 | Komedie | Krize středního věku | 95 minut

Po patnáctiletém manželství se Ben a Kattie Jordanovi ocitají před osudovým rozhodnutím. Zdá se, že láska je pryč a každodenní hádky nedávají žádnou naději do budoucna. K rozhodnutí jak chtějí využít toho, že jejich děti, dvanáctiletý syn Josh a desetiletá dcera Erin, odjíždějí na prázdninový letní ...

Po patnáctiletém manželství se Ben a Kattie Jordanovi ocitají před osudovým rozhodnutím. Zdá se, že láska je pryč a každodenní hádky nedávají žádnou naději do budoucna. K rozhodnutí jak chtějí využít toho, že jejich děti, dvanáctiletý syn Josh a desetiletá dcera Erin, odjíždějí na prázdninový letní tábor. Ben, který je spisovatelem, se odstěhuje a pronajme si nový byt, Kattie, která se živí psaním křížovek, se v kursu vaření seznámí se sympatickým rozvedeným zubařem. Oba však na sebe stále myslí a telefonují si pod záminkou různých nedůležitých drobností. Když se však sejdou, skončí společná večeře další hádkou. Během odloučení oba vzpomínají na společně prožité roky. Na to jak se seznámili, na první těžké roky, na vzájemné projevy lásky, ale také na řadu více či méně malicherných sporů a hádek, na různé psychoterapeuty, s jejichž pomocí chtěli řešit prohlubující se krizi manželství, na společnou dovolenou v Evropě, na nemoci dětí.

IMDb  60 % CSFD  72 %

Druhá šance online

Sledovat Druhá šance online můžeš na Prima Videopůjčovna. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Druhá šance online, zda je ke stažení a zda má Druhá šance dabing nebo titulky.

Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 18. 3. 2021
Půjčení za 49 Kč

Druhá šance obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Druhá šance, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Druhá šance postavy.

Druhá šance zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 886 624 Kč
Návštěvnost v českých kinech
29 495 diváků

Druhá šance recenze a hodnocení