FB pixel TP pixel
Duch nad zlato
Duch nad zlato

Duch nad zlato

Duch nad zlato
Česko | 2013 | Pohádky | Rodinné

Výpravný film Zdeňka Zelenky na motivy pohádky Hanse Christiana Andersena Křesadlo začíná jedné bouřlivé noci na Šibeničním vrchu, kde tulák Vojta náhodou objeví v podzemí zlatý poklad, který hlídá tajemný duch. Získá přitom také křesadlo, pomocí kterého lze ducha přivolat a nechat si od něj cokoli ...

Výpravný film Zdeňka Zelenky na motivy pohádky Hanse Christiana Andersena Křesadlo začíná jedné bouřlivé noci na Šibeničním vrchu, kde tulák Vojta náhodou objeví v podzemí zlatý poklad, který hlídá tajemný duch. Získá přitom také křesadlo, pomocí kterého lze ducha přivolat a nechat si od něj cokoli přinést. Více než zlato ale Vojtu zajímá krásná princezna, o které slyšel jenom vyprávět. Duchovi je Vojta sympatický, a tak se rozhodne mu pomoci. Když už se zdá, že příběh směřuje ke šťastnému konci, všechno zkomplikuje hamižná dvorní dáma, která odhalí tajemství křesadla a je odhodlaná ke všemu, aby ho získala.

Hrají: Veronika Khek Kubařová, Viktor Preiss, Jiřina Bohdalová, Ondřej Novák, Jan Hrušínský, Miroslav Vladyka, Josef Kuhn

Režie: Zdeněk Zelenka

IMDb  47 % Kinobox  48 %

Duch nad zlato online

Sledovat Duch nad zlato online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Duch nad zlato online, zda je ke stažení a zda má Duch nad zlato dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 24. 12. 2013
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Duch nad zlato recenze a hodnocení

Ve filmu Duch nad zlato hrají Veronika Khek Kubařová, Viktor Preiss, Jiřina Bohdalová, Ondřej Novák, Jan Hrušínský, Miroslav Vladyka, Josef Kuhn.

Film Duch nad zlato režíruje Zdeněk Zelenka.

Film Duch nad zlato můžete vidět na iVysílání.

Film Duch nad zlato je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.