FB pixel TP pixel
Fantasmas: Caminho Longo para Casa
Fantasmas: Caminho Longo para Casa

Duchové: Dlouhá cesta domů

Fantasmas: Caminho Longo para Casa
Portugalsko | 2019 | Drama | Duchové | 116 minut

Malebný portugalský venkov skýtá mýty o nadpřirozených bytostech, duších a čarodějnicích, které tamější obyvatele provází každodenním životem a pomáhají jim vzdorovat uspěchané moderní době. Autor se setkává s duchem své zesnulé babičky Marie, která jej zasvěcuje do rodinné historie a tajemných příb...

Malebný portugalský venkov skýtá mýty o nadpřirozených bytostech, duších a čarodějnicích, které tamější obyvatele provází každodenním životem a pomáhají jim vzdorovat uspěchané moderní době. Autor se setkává s duchem své zesnulé babičky Marie, která jej zasvěcuje do rodinné historie a tajemných příběhů prostoupených rurální pověrčivostí a spiritualitou. Barvité, sluncem prosycené obrazy venkovské idyly a dialogy jako ze života rozostřují hranici mezi dokumentární etnografickou studií, rodinným archivem a fantaskním hraným filmem o neprobádané portugalské mytologii a její stále živé tradici.

IMDb  70 %

Duchové: Dlouhá cesta domů online

Sledovat Duchové: Dlouhá cesta domů online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Duchové: Dlouhá cesta domů online, zda je ke stažení a zda má Duchové: Dlouhá cesta domů dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 12. 7. 2021
Předplatné za 145 Kč

Duchové: Dlouhá cesta domů obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Duchové: Dlouhá cesta domů, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Duchové: Dlouhá cesta domů postavy.

Tiago Siopa
Tiago Siopa
Režie

Duchové: Dlouhá cesta domů recenze a hodnocení

Tvůj názor na Duchové: Dlouhá cesta domů?