FB pixel TP pixel
Planetarium
Planetarium

Planetárium

Planetarium
Francie | 2016 | Drama | Nadpřirozeno | 109 minut

Paříž, konec 30. let. Laura (Natalie Portman) a Kate (Lily-Rose Depp) jsou sestry, které provádějí veřejné spiritualistické seance, a právě končí svoje světové turné. Upoutají pozornost Andrého Korbena (Emmanuel Salinger), vlivného producenta, vlastnícího jedno z největších filmových studií. I přes ...

Paříž, konec 30. let. Laura (Natalie Portman) a Kate (Lily-Rose Depp) jsou sestry, které provádějí veřejné spiritualistické seance, a právě končí svoje světové turné. Upoutají pozornost Andrého Korbena (Emmanuel Salinger), vlivného producenta, vlastnícího jedno z největších filmových studií. I přes svůj skeptický pohled si André vyžádá osobní seanci. Výsledek ho natolik překvapí, že dívkám nabídne možnost bydlet v jeho vile. Je pevně rozhodnutý změnit svět kinematografie, a tak sestry obsadí do úplně prvního duchařského filmu. Laura však brzy pochopí, že André má i postranní úmysly, které se ve víru filmování a nových pocitů snadno přehlédnou...

Hrají: Natalie Portman, Lily-Rose Depp, Emmanuel Salinger, Amira Casar, Pierre Salvadori, Louis Garrel, David Bennent

Režie: Rebecca Zlotowski

IMDb  46 % Kinobox  48 %

Planetárium online

Sledovat Planetárium online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Planetárium online, zda je ke stažení a zda má Planetárium dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 13. 4. 2022
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Planetárium recenze a hodnocení

Ve filmu Planetárium hrají Natalie Portman, Lily-Rose Depp, Emmanuel Salinger, Amira Casar, Pierre Salvadori, Louis Garrel, David Bennent.

Film Planetárium režíruje Rebecca Zlotowski.

Film Planetárium má 109 minut.

Film Planetárium můžete vidět na Prima Plus.

Film Planetárium je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.