FB pixel TP pixel
Dva muži hlásí příchod
Dva muži hlásí příchod

Dva muži hlásí příchod

Dva muži hlásí příchod
Česko | 1975 | Komedie | Společnost

Nesmělý úředník spořitelny odchází na vojnu. Tam, coby maminčin mazánek, získá nelichotivou přezdívku švadlenka a zpočátku se přes veškerou snahu svých kolegů i nadřízeného kapitána Sychry chová opravdu spíš jako moula a ne chlap. Přesto se seznámí s atraktivní dívkou Julkou, která ho dotáhne na...

Nesmělý úředník spořitelny odchází na vojnu. Tam, coby maminčin mazánek, získá nelichotivou přezdívku švadlenka a zpočátku se přes veškerou snahu svých kolegů i nadřízeného kapitána Sychry chová opravdu spíš jako moula a ne chlap. Přesto se seznámí s atraktivní dívkou Julkou, která ho dotáhne nakonec i ke svým rodičům. Tam se ukáže, že Julka je svobodnou matkou a má malého chlapečka. Celá snaha její rodiny spočívá v tom, sehnat jí ženicha, aby vesnické drbny konečně daly pokoj. To je pro čestného Jiřího velké dilema...

Hrají: Jaromír Hanzlík, Jorga Kotrbová, Dáša Neblechová, Čestmír Řanda st., Josef Somr, Tomáš Töpfer, Stella Zázvorková

Režie: Václav Vorlíček

IMDb  53 % Kinobox  56 %

Dva muži hlásí příchod online

Sledovat Dva muži hlásí příchod online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dva muži hlásí příchod online, zda je ke stažení a zda má Dva muži hlásí příchod dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dva muži hlásí příchod recenze a hodnocení

Tvůj názor na Dva muži hlásí příchod?

Ve filmu Dva muži hlásí příchod hrají Jaromír Hanzlík, Jorga Kotrbová, Dáša Neblechová, Čestmír Řanda st., Josef Somr, Tomáš Töpfer, Stella Zázvorková.

Film Dva muži hlásí příchod režíruje Václav Vorlíček.

Film Dva muži hlásí příchod můžete vidět na Voyo.

Film Dva muži hlásí příchod je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.