FB pixel TP pixel
Double Trouble
Double Trouble

Dvojníci

Double Trouble
Itálie | 1984 | Dobrodružné filmy | Akční komedie | 99 minut

Bud Spencer a Terence Hill tentokrát v čtyřroli. Zahrají si dva snobské milionáře, které chtějí obrat gangsteři o veškeré jmění, tak rovněž dva ochránce, Kteří se nezaleknou jen tak nějaké pohrůžky a pro ránu nejdou nikdy daleko. Obě dvojice jsou si natolik podobné, že vyděrači až příliš pozdě pozna...

Bud Spencer a Terence Hill tentokrát v čtyřroli. Zahrají si dva snobské milionáře, které chtějí obrat gangsteři o veškeré jmění, tak rovněž dva ochránce, Kteří se nezaleknou jen tak nějaké pohrůžky a pro ránu nejdou nikdy daleko. Obě dvojice jsou si natolik podobné, že vyděrači až příliš pozdě poznají, s kým mají co do činění. V tu chvíli už počítají ztráty a je jim jasné, že majetek milionářů se na jejich konta stěhovat nebude.

Hrají: Terence Hill, Bud Spencer, Harold Bergman, Dary Reis, April Clough

Režie: Enzo Barboni

IMDb  72 % Kinobox  68 %

Dvojníci online

Sledovat Dvojníci online můžeš na Stream, Vapet. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Dvojníci online, zda je ke stažení a zda má Dvojníci dabing nebo titulky.

Stream
Stream
od 2. 12. 2021
Zdarma
Vapet
Vapet
SD kvalita | od 14. 11. 2022
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Dvojníci recenze a hodnocení

Ve filmu Dvojníci hrají Terence Hill, Bud Spencer, Harold Bergman, Dary Reis, April Clough.

Film Dvojníci režíruje Enzo Barboni.

Film Dvojníci má 99 minut.

Film Dvojníci můžete vidět na Stream, Vapet.

Film Dvojníci je online na Stream, Vapet, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.