FB pixel TP pixel
I'm for the Hippopotamus
I'm for the Hippopotamus

Hroši v Africe

I'm for the Hippopotamus
Itálie | 1979 | Dobrodružné filmy | Akční komedie | 95 minut

Bláznivý příběh dvou kamarádů, kteří se pokouší zbohatnout a téměř proti své vůli jsou zataženi do dobrodružství, kde mohou naplno využít své pádné pěsti a důvtip. Tentokrát se rozhodnou pro podnikání v oblasti cestovního ruchu a otevřou si cestovní kancelář pod tropickým africkým sluncem. Jako roze...

Bláznivý příběh dvou kamarádů, kteří se pokouší zbohatnout a téměř proti své vůli jsou zataženi do dobrodružství, kde mohou naplno využít své pádné pěsti a důvtip. Tentokrát se rozhodnou pro podnikání v oblasti cestovního ruchu a otevřou si cestovní kancelář pod tropickým africkým sluncem. Jako rození smolaři však nemají lehký život a na jejich výpravy šokovaní turisté jen tak nezapomenou. Zejména pokud měli tolik nerozumu, že si s nimi chtěli zahrát karty. Hůř už totiž mohli dopadnout jen ti, kdo si dovolili ohrožovat zvířata, která oba svérázní průvodci potřebovali pro své podnikání.

Hrají: Terence Hill, Bud Spencer, Joe Bugner, May Dlamini, Dawn Jürgens, Malcolm Kirk, Ben Masinga

Režie: Italo Zingarelli

IMDb  67 %

Hroši v Africe online

Sledovat Hroši v Africe online můžeš na Prima Plus, Stream. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Hroši v Africe online, zda je ke stažení a zda má Hroši v Africe dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 20. 3. 2021
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Stream
Stream
od 1. 12. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Hroši v Africe recenze a hodnocení

Ve filmu Hroši v Africe hrají Terence Hill, Bud Spencer, Joe Bugner, May Dlamini, Dawn Jürgens, Malcolm Kirk, Ben Masinga.

Film Hroši v Africe režíruje Italo Zingarelli.

Film Hroši v Africe má 95 minut.

Film Hroši v Africe můžete vidět na Prima Plus, Stream.

Film Hroši v Africe je online na Prima Plus, Stream, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.